Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti minek öltöztetek be suliba...

Ti minek öltöztetek be suliba Halloweenkor?

Figyelt kérdés

Nálunk szinte minden második gyerek boszorkány/wica volt. A maradék is valamilyen mágus, varázsló. Mindenhol ez a trendi?


Szupcsi volt az ünnep nem?


2018. nov. 7. 13:34
 1/9 User-Agent ***** válasza:
93%
Én magamnak öltözem be. Jól sikerült a jelmezem, alig ismertek fel.
2018. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semminek,mert nem vagyok iskolás....OHhahahahahaha!
2018. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Beszerzőnek. :)

39N

2018. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem öltöztem be. Viszont az ötletem,ha kellett volna,mer itt ilyen ünnep nincs a suliban,de ha lenne,szerintem ötletesnek jobb lenni,mint mesefigurának.
2018. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tök tutkeráj szupcsi volt az ünnep,tesó.

Én Zöld Íjász szerkóban toltam,bátya.

Volt pia rendesen,be is álltam,haver.

2018. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor én jártam suliba, akkor még nem volt Halloween. Szerintem én apácának öltöznék be, mindig is szívesen felpróbáltam volna egy olyan ruhát meg fityulát. De Batman-nek is beöltöznék egyszer. Bár ezek inkább farsangra jók.

Gondolom, azért volt mindenki varázsló, mert a többi jelmez inkább farsangra való. Minek lehet öltözni még? Zombi? Gyilkos? Csontváz? Tök? :D

2018. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Szupcsi volt... Amúgy Magyarországon nem Halloween van, hanem Mindenszentek és Halottak napja. Ekkor gondolunk vissza azokra, akiket szerettünk, de elhunytak. Az egész Halloween egy Amerika majmolás..
2018. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát hogy ne legyünk meztelenek.
2018. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nemtom máshol mi a trendi,de az ezotéria rovatban biztosan nem ez...egyébként pedig komoly párhuzam van az általad feltett kérdés színvonala és a sulid fantáziájadússága között..

De hagy találjam ki,óriási Mignonbarbi voltál rózsaszín cukormázzal leöntve,halálfejes hasitasival..

Az Ünnepek kategóriában szirupozzatok..

2018. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!