Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet, hogy miattam történtek...

Lehet, hogy miattam történtek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Úgy 3 éve egy éjszaka a Kedvencek temetője filmet néztem. Eszembe jutott utána, hogy mi lenne velem, ha az én macskám is meghalna akit nagyon szeretek és elalvás előtt is ez járt sokat a fejemben. Másnap délelőttre a macskámat meghalva találtam a székében ahol mindig aludt. Állatorvossal is megnézettük a tetemét, hogy vajon mi történt vele, de nem tudta megállapítani a halála okát.. Aztán pár évvel később megint néztem valami érzelgős filmet, ami erősen hatott rám, akkor a nagymamám jutott eszembe. Egy idős nagymamáról szólt a film és az én nagymamám pár nappal később szívrohamot kapott. Kórházba került, de sajnos ott meg is halt egy hét múlva.

Nem vagyok babonás fajta, sosem hittem az ilyen dolgokban de úgy érzem, hogy ezeket a haláleseteket én váltottam ki valami módon. Gyerekkoromban is történtek velem furcsa dolgok. Pl, volt mikor erősen arra gondoltam, hogy bárcsak ne jönne ma a korrepetálós tanárnéni, mert éppen nagyon jót játszottunk a barátaimmal otthon. Rá nem sokkal csörgött a telefon, a tanárnő volt, hogy nem tud jönni mert defektet kapott útközben.. Lehetséges, hogy valamilyen szuggesztív képességem van,amivel tudom néha az akaratom ellenére befolyásolni a történéseket? De eddig még mindig csak rossz dolgok történtek mikor ezt tapasztaltam. Vagy lehet, hogy csak véletlen egybe esésekről van szó?



2018. nov. 16. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a megerősítési torzítás nevű kifejezésnek.
2018. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem, valaki vagy valami halálának az időpontját senki nem tudja befolyásolni. Ne rágódj ezen, nem a te hibád. Egyéb eseményeket,melyek nem ütköznek a szabad akarat törvényébe, befolyásolhatsz. Olvass többet a gondolatok teremtő erejéről.
2018. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne olvass többet a gondolatok teremtő erejéről. Ugyanolyan maszlag, mint az, hogy miattad halt meg akárki is.
2018. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!