Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Élmények és vélemények az...

Élmények és vélemények az ouija táblával/ról?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni, de túl sok rossz történetet olvastam. Esetleg aki próbálta már, tippek?

2018. nov. 16. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Még régen kiskoromban sokat használtam, mikor összevesztem a szüleimmel.Remekül bevált.Nem szabad elkapkodni, mert akkor nem működik.
2018. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szellemet idézett vele valaki?
2018. nov. 16. 14:56
 3/16 User-Agent ***** válasza:
64%
Szerintem a monopoly sokkal jobb. Az ouija nenz olyan szórakoztató.
2018. nov. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ne használd.

Az én ismertségi körömből volt pár ember aki ilyennel foglalkozott. Mindegyikkel csak a rossz dolgok történtek utána.Volt aki szó szerint megbolondult és azóta is totál dilisen viselkedik.Másik szegény ismerősömnek meg pont (!) pár nappal azután halt meg az anyja , miután a játékot használták. Sajnálom a másik barátomat is mert az meg totál depressziós , nagyon fél a szellemektől és nem mer sötétben aludni.

2018. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Próbáld megidézni Stan lee szellemét. Ő volt a MARVEL tulajdonosa.
2018. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

NEM NEM NEM NEM


Hozzá nem értő embereknek NEM SZABAD. (persze ha valami rosszat akarsz az Életedbe, nyugodtan)

2018. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

"Volt aki szó szerint megbolondult"


"másik barátomat is mert az meg totál depressziós"


Talán nem az elmegyógyban kéne barátokat szerezni...

2018. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Ha használod a táblát, minden alkalommal 100 aranyos kiscica hal meg a világban! Ha van kiscicád, akár a tiéd is sorra kerülhet! Ne tedd!
2018. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
* nem megidézni lehet vele hanem odavonzani
2018. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Én próbáltam 6-7 éve egy osztálytársammal. Mindent igyekeztünk a legszakszerűbben csinálni, napokig olvasgattunk neten, mikre kell ügyelni. Az égvilágon semmi se történt. Rögzítettünk hangfelvételt, azon volt 1-2 nagyon halk zaj, amiket nem tudtunk azonosítani, dehát bármi lehetett, a faparketta is közvetíthetett olyan hangot, amit nem hallhattunk. Ráadásul egy akkori olcsóbb mobiltelefon volt csak, egyáltalán nem mérvadó.
2018. nov. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!