Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az mér jó ha valaki sátánista?

Az mér jó ha valaki sátánista?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Az miért jó ha valaki Jehova tanúja?


Ugyanaz az elv.

2018. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ki állította, hogy jó?
2018. nov. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Laylah ***** válasza:
100%

*miért. A vesszőhibát már nem is említem.

Nem jó, csak egy vallás, ami nem ugyanaz, mint az ördögimádás. A sátánizmus a kereszténység ellentettje olyan szempontból, hogy míg utóbbi a lelki javakra való törekedést hirdeti materiális szegénység mellett, addig a sátánizmus az anyagi jólétre koncentrál (nem csupán pénzben, hanem pl. személyes értékekben és védelmükben). Azt hirdeti, hogy nem akarnak azét csórók és szolgalelkűek lenni, hogy majd a mennyországban jó legyen, hanem a földi létet is maximálisan ki akarják élvezni, elveszik mindazt, ami jár nekik - fontos, hogy nem erőszakkal.

Ha az ördögimádásra gondoltál, a legtöbb ezt követő egyén magát tévesen sátánistának valló, sértődött és lázadó tinédzser. Aki komolyabban foglalkozik vele és ért is hozzá, az sem tud nagyobb eredményeket elérni anélkül, hogy ő maga ne sérülne valamilyen aspektusban. A démonokat tisztelik istenségekként, és egyezségeket köthetnek velük, amik persze nincsenek ingyen. De ismétlem, ez kevesek "kiváltsága", ha nevezhetem így.

Mielőtt felmerülne, nem tartozom vagy tartoztam egyikhez sem.

2018. nov. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A dogmák nem jók.
2018. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Oké de attól meg valaki teljesen kimaximalizalhatja az életet de ugy hogy keresztény :D és hát igen az teljesen hülyeség ha itt lemondunk minden anyagi (földi) javunkrol akkor a mennyekben nagyon jó lesz nekünk! Miért is??! Azert senkisem kerül a mennyekbe (gyűjt jo karma pontokat) ha le mond mindenről ezzel csak (hogy is mondjam ja megvan) a lustaság fő bűnét növeli! :D szoval inkabb kerül a pokolba


Mellesleg isten teremtett mindent akkor magat az ördögöt is azaz tudott a rossz fogalmáról ezzel is választási lehetőséget adva az embernek na meg a bűnt meg büntetni

2018. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
50%
Ne szívj többet haver!!!
2018. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
A sátánisták egy több néven futott számomra betegség miatt csinálják (a felsőbbrendűség érzése) az irónia pedig az benne, hogy jobban hasonlítanak egy alacsonyabb állatias rendhez mint egy felsőbbhöz. Egyszer ha elég éretté válnak a társadalmak, a sátánizmus is és minden elfogult szélsőséges dogma-orgia kimúlik.
2018. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Csípösebb lesz a lecsó😈
2018. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
13%
Ugyan az magán ügy ,hogy ki miben hisz, de én sem értem. Még az arab vallást is meg tudnám érteni minimális szinten de a Sátánizmus úgy ahogy van értelmetlen falloszság. Úgy ahogy van léteznie sem kéne. :(
2018. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyedül annyiban lehet jó, hogy nem fenyegeti a keresztény agymosás, de ehelyett máshogyan agymossák, tehát mégsem annyira jó ez a fekete folyó.
2018. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!