Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet, hogy sámán vagyok?

Lehet, hogy sámán vagyok?

Figyelt kérdés
Ezt lehet sokan hülyeségnek tartják, meg biztos majd jönnek a troll válaszok, de olyanokat kérdezek, akiket szintén érdekel a téma és mozognak is benne. Hat ujjal születtem, de születésemkor elszorították. Az anyám mindig azzal viccelődött, hogy biztos táltos vagyok. De nagyon sokszor vannak megérzéseim, amiket lehet a véletlenre fogni, de utána mindig meglepődtem. Az egyik ilyen dolog volt, hogy járt egy nem túl ismert szám a fejemben, azt énekelgettem, és hirtelen az a zene jött a rádióban. Vagy hogy a barátnőm megkérdezte, hogy találjam ki, milyen sorozatot néz, és nem is mesélte előtte, egyszerűen csak rávágtam, ami eszembe jutott, és teljesen ledöbbent, hogy tényleg azt nézi. Ilyesmik történnek velem. Lehet ezek tényleg csak véletlenek, de elkezdett foglalkoztatni a téma.

2018. nov. 18. 16:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Ilyenek velem is történnek, nem vagy sámán.
2018. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Irány a lottózó! Küldöm privátban a számlaszámom, ahová utalhatod a nyeremény felét, a tippért cserében!
2018. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 jdfGabrella ***** válasza:
17%
Szerintem az vagy.
2018. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
11%
igazad van, véletlenek.
2018. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha hajjal, foggal és hat ujjal születtél, akkor igen!

HHa nem, attól még tarthatod magad annak. (Mint mások Napoleonnak.)

2018. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

"...járt egy nem túl ismert szám a fejemben, azt énekelgettem, és hirtelen az a zene jött a rádióban."


Rendszeresen megtörténik ez velem.


"Vagy hogy a barátnőm megkérdezte, hogy találjam ki, milyen sorozatot néz, és nem is mesélte előtte, egyszerűen csak rávágtam, ami eszembe jutott, és teljesen ledöbbent, hogy tényleg azt nézi."


ismered az ízlését, ezért kikövetkeztetted.


Az nem baj, ha nem tartod véletlennek,d e ettől még nem lesz sámán valaki. Majd ha látsz is olyan dolgokat, amiket más nem lát a szemével...

2018. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

Egy-egy ilyen példa sajnos nem sokat jelent. Azt kell megvizsgálni, hogy az esetek többségében eltalálsz-e valamit. A tudat hajlamos arra, hogy aránytalanul nagyobb jelentőséget tulajdonítson annak, amikor eltalál valamit, mint annak, amikor nem.

Lehet, hogy sokszor kérdeztek már tőled hasonlót, mint a barátnőd sorozatos kérdése, de akkor nem találtad el. Ezeket nem jegyzi meg az ember, mert ez a szokványos. A kirívót viszont azonnal megjegyezzük és néha legyártunk belőle egy szabályt.

2018. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha szerencsejátékban nyersz, akkor az vagy.
2018. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
Elsőre azt hittem, hogy azt kérdezed, hogy sátán vagy-e...
2018. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fish1 ***** válasza:
80%

Amikről írsz, azok megérzések és szinkronúcitások, amik minden ember életében jelen vannak.

Egy sámán vagy táltos ennél azért jóval többet tud ☺

2018. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!