Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Zalaegerszegen valaki?

Petrograd kérdése:

Zalaegerszegen valaki?

Figyelt kérdés

Olyan embert , embereket társulást, kovent, szektát ( csak vicceltem :D) keresek ahol tudnék tanulni .


Inkább a mesterséget mint vallást :)


Előre is köszi !



2018. nov. 23. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tanulni? Mit tanítsak neked?
2018. nov. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látom senkit nem erdekel ez a kérdés :/
2018. nov. 25. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:

2 dolog kell hozzá.

Méltó legyél rá vagy sok pénzed legyen.

Neked nincs annyi pénzed. Ha méltó leszel rá és szükségesnek ítélik majd keresnek.

2018. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat ez biztató volt köszönöm .
2018. nov. 26. 00:47
 5/6 VPeter90 ***** válasza:

Jelenleg én is egerszegen élek, és Bár Lucifer válasza kicsit nyers volt de részben igaza van. Amint elérsz 1 olyan szintet hogy tanulhass, a túlvilágról, maguk keresnek majd meg a régi idők lényei/lelkei akiktől tanulhatsz ha megérted őket. Amég pedig nem érted őket. Nincs igazán miről beszélni.

Társulás ? Koven ? Minkek ??

Ha jól csinálod amit csinálsz, szerzel 1 (vagy több) őrszellemet, hazsnálsz néhány "trükköt" a régi korokból és már több erőd van mint 1 evilági "kovennek". Ráadásul kovenben nem élhetnéd át azt az igen kellemes érzést amit 2 (vagy több) lélek összefonódása jelent, valamint az őrszelleme(i)d. Feletti teljes irányítást.

Igazából az hogy tanítást kérsz elmond rólad (és minden ilyenről) 1 elég fontos dolgot. Szélesebb látókörrel rendelkezel mint a legtöbb ember, de még mindíg nem annyira széles hogy megértsd a mágia természetét. Ezen persze kutatással lehet segíteni.


Remélem segítettem.

2018. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem feltétlenül entitásokkal való lepaktalasra gondoltam .

Másrészt kiváncsi vagyok hogy milyen formában tud manifesztalodni egy közösség .

Egyébként a mostani forrás rengeteg között jogosnak érzem hogy utmutatasra van szükségem .


Minden esetre köszönöm a válaszokat !


Jó tudni hogy azért higy legalább van valam/valakii ebben a városban .

2018. nov. 26. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!