Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy fétis lehet valakin átokként?

Egy fétis lehet valakin átokként?

Figyelt kérdés

Lábfétisem van, nagyon kedvelem a női lábakat. Viszont ettől valahogyan meg szeretnék szabadulni, mert olyan, mintha átokként lenne rajtam.

Kiélni nem tudom, mert nem találok olyan nőt, akinek ez bejönne.

Viszont arra gondoltam, hogy - ha már mást nem tudok vele kezdeni - lehetséges-e bevonzani magam mellé olyan nőt, akinek ez végre bejönne?

Ha lehet, akkor milyen módszerrel?



2018. nov. 25. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem a problémát.

Amikor egy pár szerelmi kapcsolatban van, akkor pettingelnek, cirógatják, simogatják egymást. a láb se szokott kimaradni. Nem tudom elképzelni azt a szitut, hogy a szerelmed kifejezetten visszautasítsa, hogy a lábát nézd, simogasd, mosd, stb.

Hogy szokott ez lenni, mit mond?:-O

2018. nov. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sosem volt mèg párom, csak gondolati sîkon megy a dolog. Tehát: meglátok egy mezîtlábas nőt èlőben vagy fènykèpen ès màris tetszik a dolog magamban, de nem teszek semmit ezzel kapcsolatban.
2018. nov. 25. 05:26
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát akkor meg nem aktuális a kérdés. A probléma, amit megfogalmaztál, soha elő sem állt.

Be nem következett problémákat nem kell megoldani!

2018. nov. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem tartom kizártnak, hogy vannak ilyen jellegű társkereső oldalak is. Ne átokként tekints erre, hanem inkább próbatételként.
2018. nov. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy átok, inkább saját tudati félrecsúszás van itt- Ne úgy keress társat, hogy a lábadat akarom! csak azt akarom! hanem Őt keresd, akinek a lelke tetszik, akinek te is tetszel (TE, mint ember,személy - nem a lábad,tököd stb), aki szeret és akit szeretni tudsz- és vele együtt jön a lába is.
2018. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az biztos, hogy ez egy próbatétel az életemben… Nem keresek senkit, csak bennem van ez a dili, ez a hamis vágy, amivel nem tudok semmit sem kezdeni, csak nagyon idegesítő, hogy energiát vesz el. Érdekel a másik személyisége is egy-egy beszélgetésnél, csak ez a téves kép sokszor bevillan, hogy pl.: milyen lehet az adott személy lába, stb. Ezt nem hozom föl sosem a beszélgetéseknél, bár lehet, hogy érzékel az adott illető valamit, ha pl.: nyáron a mezítlábas lábára nézek gyakran.


Lehet, hogy bekattantam? Nem tudni. Lehetséges, ha egyszer valóban szembesülne az ember az imádata tárgyával, akkor úm. kiábrándulna végre belőle, mert nem adja meg azt az örömöt, amit várna tőle.


Azt érzem , hogy olyan, mintha egy mesebeli pillangót üldöznék teljesen fölöslegesen…

2018. nov. 25. 12:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig jobb mintha a melleit nézegetnéd folyton,azt hiszem ha azt vesszük a pasik 75%-a állandó "bekattant" állapotban van,abból 65% még a hátsónkat is bámulja plusz fokozott érdeklődést mutatva ha leejtünk valamit...A lábistenítés pedig teljesen ártalmatlan,a pszichológiai hátteréhez nem értek,csak esetleges szimbolikájához,mert a "női alapok" "két lábbal a földön",a női princípium (Jin őserő),Anya szimbólum stabilitása és annak tökéletessége/hiányosságai jelenthetik a benned rejlő női rész problémáit...

Szerintem ha megfejtenéd és tisztáznád mit is akarsz mondani magadnak ezzel a tudatalatti kivetítéssel,könnyen feloldhatnád a felhalmozódott vágyat...vagy marad a másik lehetőség és elmész a Szalamandrához eladónak a szandál osztályra és kiéled ami benned van :) ...Az viszont érdekelne,hogy ranglistát is készítesz,vagy teljesen mindegy hogyan néz ki,mi alapján válogatsz ha azt teszed?,majd írd ide ha nem probléma és publikus,kíváncsi vagyok..

2018. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Kimondottan szexuális párkereső oldalakon találhatsz ilyen nőket. Valószínűleg fizetned kell a szolgáltatásért.
2018. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

"Lehetséges, ha egyszer valóban szembesülne az ember az imádata tárgyával, akkor úm. kiábrándulna végre belőle, mert nem adja meg azt az örömöt, amit várna tőle.,,


Háát nem tudom. Nekem is (34 éve slétemre) nehezen jött össze egykét kapcsolatom, de amikor igen, akkor az összes eddigi barátnőm vagy elfogadta, vagy még valamilyen szinten tetszett is neki hogy folyton masszírozom, vagy nyalogatom a lábát.

Vagy 20 éves voltam mikor az első csaj összejött az életembe, és előtte ugyanígy voltam mint Te. Nem tudtam hogy milyen lehet, csak próbáltam elképzelni.

Szerintem ha egyszer neked is összejön (én ezt kívánom neked), és ki tudod próbálni, nem fogsz csalódni.

Mindenki másképp, más dolgoktól érzi jól magát. Ezt nem kell negatív dolognak venni, hanem inkább egy játéknak. Ami tök jó is ráadásul.

Addig is kitartás! És ha nem is keresed már a párkapcsolatot, egyszer úgyis szembe jön veled, és nem tudsz mit csinálni (legalábbis nálam így szokott lenni.)

2018. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!