Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan, aki járt már...

Van itt olyan, aki járt már az Eldoril Akadémiára? Többi lent.

Figyelt kérdés
Illetve ha igen, az lenne a másik kérdésem, hogy mennyiben igaz azon állítások, hogy olyan okkult, mágikus tudással rendelkeznek, ami nem fellelhető a nyilvánosan fellelhető okkult könyvekben? Ez valóban így van, vagy ez csak a felületes, primitív new ages könyvek ellen szólt és valójában a komoly okkult könyveknél (amik nyilvánosan fellelhetőek, ha keres valaki) ők sem tudnak többet?

2018. dec. 5. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

már ők maguk se járnak magukhoz.

befejezték a csalogatást.

2018. dec. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudsz róluk valami bővebb infót? Esetleg hogy valóban ismernek-e valami rejtettebb okkult irodalmat, vagy csupán arról van szó, hogy tisztában vannak a komolyabb művekkel (amiket más is megtalál, ha keres)?
2018. dec. 6. 01:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy-a-"csába lehetne komoly?


Amikor az épületük a parádsasvári kastélyhotel fényképe.

Néhány csaló, akik megpróbáltak átverni mágiával és okkulttal embereket. De tavaly december óta nincs mozgás.

Lehet, hogy mégis találkoztak az okkult erőkkel?

2018. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én azt vettem le, hogy viszonylag intelligensen fogalmaztak és tájékozottan az okkult területekkel kapcsolatban. Ugyanakkor ami miatt elbizonytalanító volt a hitelességük, az a vissza-visszatérő arrogáns hangvétel volt ("csak mi tudjuk a tutit", "csak az a mágus, akit mi annak tartunk"), illetve hogy kis utánajárással ezt a tájékozottságot azért nem nehéz megszerezni valós gyakorlat nélkül sem. Mindenesetre ha valóban csalók, akkor annak ügyesebbek voltak, mert legalább utánanéztek a hitelesség érdekében jó pár dolognak, nem úgy, mint a netes / tv-és "sámánok" és "varázslók" 99%-a.

Továbbá az is kicsit fura volt, hogy szerintük az a mágus, aki megtanul ilyen bűvésztrükköket is, ez nekem sehogy sem illet bele a képbe...

De azért érdekesnek tűntek, gyanakvásom ellenére azért valahol reménykedtem, hogy hátha ráakadtam egy csoportosulásra, akik komolyabban foglalkoznak ezzel itthon.

2018. dec. 6. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Komoly iskola lehet, de én kihagyom.

.

Komolyságának bizonyítékai:

- rákeresésnél a Google 69(!) találatot ad,

- weblapjuk szerin az "utolsó frissítések" közt 1017. szeptember 8.-i dátum is van, (igaz, az utolsó 2017. március 12.).

Ezek alapján nem lehet nem komolyan venni ténykedésük.

2018. dec. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de az nyilvánvalóan egy elírás és 2017-et szándékoztak írni.
2018. dec. 7. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!