Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Feketemágia vagy csak hirtelen...

Feketemágia vagy csak hirtelen környezetváltozás?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja elkezdtem dolgozni a szomszéd város egyik albán vállalkozásánál.

Ez előtt mindig mielőtt elmentem munkába vagy hétvégén megcsináltam minden feladatokat itthon, házimunka, mosás, főzés. Amióta itt dolgozom alig tudok figyelni itthoniakra. Kezdem néha idegennek érezni magam az otthonomban, a munkában viszont kimagaslóan jól érzem magam. Úgy érzem kezdek elidegenedni a lakásomtól, nem találom benne a helyem. Itthon is csak a munka jár a fejemben.

Egyszerűen csak új még a helyzet egy ilyen munkahelyen vagy több is van a háttérben?



2018. dec. 12. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem biztos, hogy feketemágia. Mi más lehetne annak a hátterében, amit egyébként emberek milliárdjai tapasztalnak meg időnként.
2018. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd megszokod az új helyzetet és nem lesz idegen.Esetleg vegyél az otthonodba új dolgokat,ha más nem segít.
2018. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ehhez hogy kapcsolódik a feketemágia? Ilyen hülye kérdésekkel cseszitek el ezt a kategóriát...
2018. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 alonelyman ***** válasza:
54%
Ez nem fekete mágia, hanem szellemek, rossz energiák vannak a lakásodban, ilyenkor tértisztítást kell csinálni!
2018. dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy egyszerűen jól érzed magad az új környezetedben, kizökkentél a monoton megszokásból, nem azt jelenti, hogy nem szereted az otthonod, csak eselteg kissé unalmas. Én is így vagyok ezzel..
2018. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem fekete-mágia ha ennyi a gond
2018. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!