Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a mágia következő lépése?...

Mi a mágia következő lépése? Bővebben lent

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Már pár éve tudom, hogy különleges vagyok, egyedi. Eleinte csak azt hittem, hogy véletlen, mert mikor úgy akartam, eleredt az eső, elhallgattak az állatok az utcán, mikor elmentem mellettük. De ez több volt annál. Nyár végén kezdtem komolyabban foglalkozni a magiaval. Elolvastam és megprobaltam alkalmazni Merlon húsz leckejet, már napi szinten használom az angyalok és a szándék teremtő erejét. Most egy ideje a vizualizaciot és az onismeretet gyakorlom, de itt elakad a folyamatom. Az álmaim gyakran josalmok és megfejtem a jelentesuket. De ezután nem tudom hogy kéne folytatnom a tanulást, fejlődést. Van köztetek valódi mágus vagy boszorkány? Tud valaki segíteni, valaki olyan, aki már egyszer vegigment ezen az ösvényen? Kérem, csak olyanok válaszoljanak, akik tudják, miről van szó és nem néznek hülyének, akik tenyleg tudnak segíteni. Köszönöm!

2018. dec. 15. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tényleg különleges vagy,de nem árt ha tudod hogy előbb jön az önismeret,arra épül a tudás és csak ezután hívhatóak elő a képességek.

Aranyos vagy hogy azt gondolod,miattad eredt el az eső és hallgattak el az állatok.

A jósálmok, ahogy te nevezed,lehet hogy valódiak,ezt nem tudhatom.

A tanácsom mindenképp az, hogy áss mélyebbre önmagadban.

2018. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

A megvilágosodás!

Mindaddig nem vagy különleges, míg annak képzeled, vallod magad, hanem csak öntelt, vagy az önteltség határát súroló egyén.

.

Következő lépésed az alázatos tanulás kell legyen. Aztán, minél többet tanulsz, annál több tárul fel előtted, amit nem tudsz.

Amikor megismered azt, miket nem tudsz, akkor annak megtanulásával növelheted a most különlegesnek vélt képességeidet.

A mágia megtanulása nem úgy működik, hogy elhatározod: "megtanulom a mágiát"!

Cél kell, hogy tudd, miért akarod azt tenni, aztán, ha kitűzted a célt, meghatároznod kell: MIÉRT akarod azt tenni.

Ha jóra akarod használni, meg kell határoznod, mi az a jó cél, amit el akarsz érni, ha rosszra, akkor pedig azt, mit és mennyire akarsz ártani másoknak!

Persze, a 'jó cél' is lehet rossz és ártalmas, ha nem gondolod át egészen és mélyen, tetteid milyen következménnyel járnak.

.

Ha tényleg különleges vagy, akkor nem hangoztatod, hanem csendben, nehéz munka árán mélyíted el tudásod!

2018. dec. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Tedd le a cuccot
2018. dec. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Amit írsz ott bukik meg hogy ha akarod elered az eső.

Hiszem ha látom...

2018. dec. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
És mit akarsz kezdeni ezzel a képességeddel? Mit szeretnél valójában?
2018. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Addig amíg másokra mellékszereplőként tekintesz, biztosan nem vagy különleges.

(persze egyszerűbb különlegesnek születni, mint letenni valamit az asztalra, ami hasznos és értékes lenne).

Egyébként minek neked mágia? És mitől vagy különlegesebb, mint más?

2018. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

amennyiben nem troll kérdés, sürgősen verd ki ezt a hülyeséget a fejedből, lány.

Ilyesmi csak a Harry Potterben van, az meg fiktív.

2018. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban képes vagy ezekre a dolgokra és valóban megtörténtek mind ezek, akkor tanulj meg HALLGATNI!


Ne bizonygass semmit az embereknek, mert megölik a lelkedet!

2019. febr. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!