Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 2007-es Balázs Show ismétlést...

2007-es Balázs Show ismétlést vetített az Rtl gold, a benne viccesen megjósolt dolgok mára teljesültek, véletlen?

Figyelt kérdés

A műsorba: Tommyboy-Anettka, Karda Bea, Benkő Dániel, Nyertes Zsuzsa volt a vendég. A jósok: Lui Padre és Natasha voltak.

A műsor nagyon vicces volt, akkor természetesen senki nem vette komolyan. A jósok is viccesen adták elő. Tudom a jóslatokba utólag bele lehet magyarázni bármit, de itt pontos évszámok, jövőképek hangzanak el, amik mára beteljesültek.



2018. dec. 26. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Kifejezetten nehéz válaszolni egy 11-12 éves random tévéadásra hivatkozva (amit a nézők csak egy szűk rétege követett), amiből egy szó konkrétumot nem idézel vissza a jóslásokat illetően. Azt is erősen kétlem hogy itt olyan sokan lennének akik Tommyboy, Anettka, Karda Bea, Benkő Dániel vagy Nyertes Zsuzsa életrajzával olyan szinten naprakészek lennének, hogy hevesen bólogassanak a kérdést látva.
2018. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valóban olyan emberek válaszát várom, akik látták a műsort, vagy ismétlését. A többit a google elárulja.


[link]

2018. dec. 26. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Lui padre boszorkánymester jóslata valóban pontos és megdöbbentő. Natasha jóslatai pontatlanok, vak tyúk is talál szemet. Natasha félék miatt nem veszik komolyan a Lui Padre féléket!
2018. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Szerettem nézni a műsort. Mindenki azt mondta akkoriban, hogy ezek kitalált sztorik, amiket színészek adnak elő. El is tudtam volna hinni egészen addig, míg a szomszédasszony is be nem került a műsorba. A férje, a volt feleségével csalta. Természetesen mindent tagadott a műsorban. De pár hónap múlva valóban a volt feleség miatt szakítottak. A szomszédasszony a műsorig semmit sem tudott az egészről!
2018. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Megszületett a gravitációs gyerök?
2018. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
en mindig is hittem Erzsiben, aki az Irisz bolygorol jott
2018. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!