Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tarot kartyabol hogyan kell...

Tarot kartyabol hogyan kell josolni? Milyen kártyát kell venni? Esetleg valaki tud nekem jósolni interneten keresztul vagy az úgy nem működik?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali!

Berente Ági Tarot Mágikus önismeret könyvét szerezd meg

Én a coop-ban vettem 500ft-ért. Igen csak 500ft.

Ez elég jó könyv. Nagyon sok könyv nagyon drága és szerintem elég pocsékok.

De a neten a TUDATKULCS oldalon is van Tarot kártya húzás. Sajna nem lehet ott tanúlni.


De ez a könyv azért elég jó, csak az a baj vele h túltárgyalja a kártyalapokat.



A sorskártyádat megtudom nézni neked.

Csak add meg a születési évedet, hónapodat és napodat.


Ha ezeket összeadom akkor a tarot alaplapjaiból megtudom mondani neked h nagyjából mi a sorsod vagy mi a jellemző rád.



Pl: én 1991.11.07. -én születtem.


1+9+9+1+1+1+0+7= 29


22 alap tarotkártya van. mivel az én számom 29 és több mint 22 akkor tehát a 2-őt és a 9-et kell összeadnom.

2+9=11


A 11 a Lelkierő kártya.Magától érthető h erős a lelkem és magam feltudok állni a legrosszabb időszakaimban stb. stb. stb. Szóval ez azért könnyű.De más kártyák elég bonyolultak s sok a leírásuk. De neked leírom.

De jobb ha megveszed ezt a könyvet.

Ez a sorskártyavetés és a többi kirakási mód a könyv hátulján van leírva.

2018. dec. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!