Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átkok ellen hogyan kell...

Átkok ellen hogyan kell védekezni? Volt itt valaki, aki átélt hasonlót?

Figyelt kérdés
Van egy bizonyos személy, akivel nem éppen felhőtlen a viszonyom, volt egy vitánk a múltban. Közös ismerőseink elmondása szerint állandóan átkoz engem. Sőt,eljár rendszeresen boszorkányokhoz meg javasasszonyokhoz,ahol fogalmam sincs mit művelhet,mivel én az ilyesmihez nem értek. Tény,hogy amikor vele találkozok,vagy egy véletlen folyamán a közelembe kerül,mindig olyan semminek,megsemmisültnek érzem magam. Nagyon erős egyénisége van,magabiztos, mindig látom rajta,hogy rosszat kiván nekem.Sokszor gúnyosan elmosolyodik amikor engem lát.Ilyen alkalmakkor egész nap a befolyása alatt vagyok és olyan elveszettnek,gyengének meg haragosnak érzem magam,negativ gondolatok keritenek a hatalmukba. Az is tény,hogy az elmúlt években nem mentek túl pompásan a dolgaim és bár nem igazán hiszek az ilyesmiben mégis ott motoszkál folyton a gondolataimban,hogy minden miatta van. Mitévő legyek,hogyan kellene viszonyulnom ehhez a személyhez?

2019. jan. 4. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem ő miatta van, hanem temiattad, mert a gondolataidban csak ő van és nem engeded el.
2019. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Épp forditva van, ő nem enged el, ő foglakozik állandóan velem. Eszembe sem jut szinte soha,csak amikor összefutok vele valahol, vagy amikor ismerőseim mesélik milyen szitkokat és átkokat szór rám.
2019. jan. 4. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:

gyújtsd meg egy fehér gyertyát, csönd, nyugalom legyen körülötted. Képzeld azt, hogy egy nagy buborék vesz körül, ami semmi rosszat nem enged át. Majd mondd : “Átkok, szitkok ereje, visszaküldlek helyedre”

Általában hatásos, Visszaátkozni nem érdemes, mert a negatív energia ide-oda csapódik, nincs ami levezesse.

2019. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kedves utolsó. Mindenképp kipróbálom ezt a módszert is,mint ahogy azokat is,amiket privát üzenetben kaptam. Örülök,hogy ennyi segitőkész ember létezik. Én nem szoktam őt visszaátkozni, nem az a tipus vagyok, nem szeretek ártani másoknak még gondolatban sem. Talán azért van annyira hatással rám ez a fajta energetikai támadást,mivel túlérzékeny és empata vagyok.
2019. jan. 5. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy vibrátorral. Tapasztalatom szerint minden lelki törés oka, szexuális jellegű. Féltékenység vagy ilyesmi
2019. jan. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Neked is igazad lehet :) Ugyanis az érintett férje már több éve külföldön dolgozik,ritkán érintkeznek. :)De nem pazarolnám pénzemet ilyen értékes ajándékokra. Főleg neki nem :)
2019. jan. 6. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek általában utolsó senkik akik így akarják valakinek érezni magukat.
2019. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!