Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meg akar valaki ölni mágia...

Meg akar valaki ölni mágia által? Vagy csak rosszat akar?

Figyelt kérdés
Kérlek, nagy bajban vagyok. Adjon valaki magyarázatot a történtekre. Kétségbe vagyok esve. Egy panelban lakok, van egy szomszédasszonyom,aki ki nem állhat. Mindig összeszólalkozunk valami felett,ugyanis állandóan keresi a kákán a csomót. Nem érzi jól magát egy nap sem ha össze nem veszhet valakivel. Ma 3 másik szomszédasszonyom azzal jöttek,hogy figyelik ezt az asszonyt már jó ideje mert gyanusan viselkedik és vigyázzak,mert ez a nő a temetőben járt, 9 sirról gyűjtött földet és elszórta a lábtörlőmön,miközben azt motyogta,hogy ezzel átsegit engem is a túlvilágra ha belelépek az eszórt földbe. Én sajnos beleléptem , mert észre sem vettem, hogy ott van. Csak akkor láttam meg az agyagdarabkákat miután a többiek figyelmeztettek. Mit jelent ez?? Miféle boszorkányság? Egész nap ki voltam borulva és sirtam emiatt.

2019. jan. 6. 20:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
21%
Az ápolók tudják, hogy netezel?
2019. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Védekezz fehér mágiával, ha igaz, amit írsz. Beírod a google-ba hogy átok ellen pl. És kiad egy csomó mindent. Itt nemigazán fogsz választ kapni.
2019. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még semmi bajod nem lesz.


És fogjatok össze ellene mindahányan vagytok ott normális emberek.


Közösen üvöltsétek le a fejét ha valamelyikőtöket bántja. Ez a legjobb ellenszer az ilyen emberekre

2019. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Átok eltávolítása

Három szelet péppé tört fokhagymát tégy egy tálka vízbe, amit helyezz az ágyad közelében legalább három napra. Illetve dörzsöld be egy kis fokhagymával a cipődet, és az első lépés, amit megteszel majd benne az otthonod ajtajának átlépése legyen. Ezzel tisztulsz meg és alakítasz ki védelmet magad körül.

Véd még az ezüst, a só, piros fonal a bal csuklón. Állítólag ha ez a fonal elszakad, akkor kivédett téged, és ismét fel kell kötni azonnal. Borostyán, rózsakvarc, ametiszt, ónix ásványok, például karkötőként. Zsebedben nyugodtan hordhatsz egy cikk fokhagymát, illetve lefekvéskor a fejeled alá is tehetsz.

Ketteske voltam. Nyugodj meg, hogy átokkal valakit megöljenek, az nem olyan egyszerű.

2019. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Ez nagyon groteszk, miért kell komolyan venni egy ilyen butaságot? Mi van ha a főútról hozott füldet, akkor most Kamion leszel, ember gondolkodj már, ilyen butaság miatt idegeskedni, röhögd ki őket a francba aztán nézz Family Guy-t kijött a 16. évad magyarul.
2019. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

# 5 ! Nem értem miért válaszolgatnak ebbe a kategóriába, olyanok, akiket végképp nem érdekel az ezotéria, és nem is hisznek benne!? Sok más kategória van még, lehet odébb kattintani!

És békén lehet hagyni, minket, röhejes hülyéket! Ha a te életedről lenne szó, nem hiszem hogy jó érzések töltenének el, ha a te lábtörlődre vinnének sírokról földet!

2019. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rosszindulatú privát üzeneteket és hozzászólásokat,igazán nem érdekel a véleményetek, menjetek más kategóriába. Fogalmatok sincs,hogy nyugdijas ,időmilliomos vénasszonyok mivel foglalkoznak unalmukban.Magyarországon az ilyesmi nem létezik, de rengetegen járnak Erdélybe , a fogarasi havasokban van egy kolostor, ahol egy csoport román szerzetes ilyesmikkel foglalkozik. És rengeteg román cigányasszony is ezt a mesterséget űzi. Ott hisznek ebben, valóságos kultuszt teremtettek köréje. Sokan átjárnak Magyarországról is Erdélybe,ha valakinek rosszat akarnak csinálni. És hálás vagyok az értelmes válaszokéert, külön köszönet ketteskének, megfogadom a tanácsodat!
2019. jan. 7. 16:11
 8/13 A kérdező kommentje:
3-as, bizonyosan az következik,hogy szétüvöltsük a fejét,mivel már nem csak én lettem paranojás,hanem az egész lakóközösség,szomszédság. A hülye kikotyogta mindenfele,hogy ilyen helyekre jár,ahol rontást tesznek az emberekre. Már mindenki fél tőle.
2019. jan. 7. 16:32
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Azt bírom, hogy a Gyakorikérdéseken a kérdéskiírás szabályai között szerepel ez: "Csak valós kérdéseket írj ki! Ha más személynek adod ki magad, ha ellentmondasz magadnak a kérdéseidben, úgy vesszük, csak provokálni és szórakozni jársz ide, és emiatt regisztrációd megszüntetésre kerülhet."


Ez alapján viszont a teljes Ezotéria kategóriából az összes kérdést törölni lehetne, mert úgy hülyeség és kitaláció az egész, ahogy van. Kétféle ember jár ide: aki hibbant és hisz az egészben, és az, aki röhög rajtuk.

2019. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szittya15 ***** válasza:
Célszerűnek tartom, hogy "hozzáértővel" hatástalanítsd az átkot és tetess védelmet magadra, lakásodra és az ajtód elé. Valószínűleg használna, ha "feltárnád", hogy mi baja van veled, és elmondanád vagy megkérdeznéd, hogy Ő mit szólna vagy tenne, ha hasonló praktikákkal élnél saját védelmed érdekében.
2019. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!