Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinek milyen tapasztalatai...

Poftic kérdése:

Kinek milyen tapasztalatai vannak jósnők terén? Hallottam olyanról hogy szerelmikötés! Létezik igazából ilyesmi és beválhat ez?

Figyelt kérdés
Kinek van szerelmikötés terén bármilyen tapasztalata aki még nem próbálta az kérem ne okoskodjon!!

2019. jan. 9. 01:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
72%

Én hálás vagyok nekik!


Ha megismerek egy lányt, akkor mindig megkérdezem az ilyen ezoterikus dolgokról meg jósokról, hogy mit gondol róluk, meg volt-e már,...?

Na, amelyik igent mond, azt pofán röhögöm és lelépek!


MINDEN JÓS, LÁTNOK, ÉRZŐ,... CSALÓ SENKI FÉREG!!!

2019. jan. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 LeonScottKennedy ***** válasza:
53%

Nem érdemes jósnőkre pénzt kidobni, általában csak nagyon általános dolgokat mondanak, aztán vagy bejön, vagy nem, nekik teljesen mindegy.

A szerelem pedig egy biológiai folyamat, ami csupán a szaporodást segíti elő, ez az evolucionális célja. Nincsen mágikus mód arra hogy szerelmet érezz valaki iránt, azt teljes egészében a hormonok végzik.

2019. jan. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2: Ez azért érdekes, mert én rengeteget vagyok szerelmes, de határozottan nem akarok utódot. És ez nem ritka jelenség, vagyunk így párszáz millióan.
2019. jan. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2: Meg akkor miért szerelmesek emberek ivarérett kor előtt és annak elmúltával?...
2019. jan. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Szóval idk szerinted hogy működik, de képzeld el a szitu. Bejön egy nő/férfi de nem kölcsönös a vonzalom. Elmész a "guru"hoz az meg csettint egyet lerak pár kártyát és hozzád köti. Akkor úgy lesz melletted az illető hogy valójában nem akarja... Neked ez jó lenne? 😂 Egyébként nyílván nem létezik.
2019. jan. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 LeonScottKennedy ***** válasza:
41%

#3:

Sexelni azért akarsz, nem?

2019. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én hazassagom szerelmikotes és én csináltam a magiat. Több ember keresett már meg itt h segítsek nekik x idő után mindenkinek sikerült. Türelem, önbizalom és hála kell a rituálé alatt. Ha gondolod irj
2019. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6: Hát így natúrban sosem éreztem még szexuális vágyat.:)
2019. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%

#8:

Akkor veled valami baj van.

A szerelem ugyanis tulajdonképpen a szexuális vágy felerősítése egy adott személy iránt, akit elég jónak látsz ahhoz, hogy gyereket szüljön neked. Tehát párválasztás szempontjából fontos. Ez az, amit az agyad gondol és közvetít. Az, hogy te másképp gondolkozol erről, már más kérdés, a szubjektivitás ilyen. Viszont ha utána olvasol egy tudományos cikkben a szerelemről és annak biokémiai hátteréről, akkor meglátod, hogy ez mind baromi logikus, alapvető fajfenntartásra vezethető vissza, hiszen az evolúció célja a gének továbbadása és ezáltali fejlődés. Nincs ebben semmi mágia, okkultizkus, meg ilyen hülyeségek.

2019. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt nem illik. Undorító, alattomos, aljas dolog. Elveszed a szabadakaratát attól, akit elvileg 'szeretsz'. Szóval nem kéne ilyesmivel játszani. Amúgyis, a karma visszaüt. (szal ne tégy olyat mással, amit nem akarnál, hogy veled tegyenek; a karma ilyen kozmikus princípium alapján működik, azt vetsz, amit aratsz; a karma kiegyenlítődésre törekszik, és ezáltal tanít; tehát, ha utána veled is megcsinálják, amit te csináltál mással, már kialakul azzal szemben benned az empátia, és már többet te se akarod tenni mással. Szóval pl itt olvastam olyan sztorit régebben, hogy a pasinak közben megjelent az igazi szerelme, és őrlődött, hogy nem tudta, hogy most mit csináljon, mert az előző párja még kötötte magához, de közben ő már szerelmes lett másba; és hogy ez őrjítően, idegölően rossz lehetett neki; ugye te se tennéd ezt olyannal, akit te nagyon szeretsz; nem kívánod ezt neki(?)) Szal jósoltatni, javaslást, tanácsadást kérni énszerintem lehet érdemes; de ilyesmibe meg nem kéne belemászni.
2019. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!