Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti hisztek az atkokba?

Ti hisztek az atkokba?

Figyelt kérdés

Pl ha van egy szemely akivel írásba meg telefonon beszéltem de semmi mast nem tudok rola csak h ki o de az életkorat tudom de a szuleteset meg ezeket nem.


Így meglehet atkozni valakit ?


2019. jan. 13. 13:52
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mert engem megzsarol egy (mágus féle)
2019. jan. 13. 13:52
 2/19 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te akarod megátkozni őt? Vagy ő akar téged?
2019. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet.Ahhoz személyes kontaktus szükséges.
2019. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem.
2019. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, hiszek benne. De ennyi alapján nem lehet megátkozni senkit, ahhoz azért több kell. Például az illető egy személyes tárgya, illetve egy fénykép róla, ruhadarabja, hajszála, körömdarabja. És ne felejtsük el, hogy ha megátkozol valakit maga a megátkozó is átkozott lesz. Sőt, ha a megátkozott személy ártatlan, akkor vissza üt az átok. Szóval ez nem csak úgy működik, hogy hopp, na most én bizony megátkozom ezt, meg azt, mert csúnyán nézett rám. Súlyos okok kellenek hozzá, nekem lenne rá okom, de még én sem merem megtenni, mert ez nem játék.
2019. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
bárkit, személyes tárgy vagy konkrét dolgok nélkül barmikor meg lehet átkozni. Aki (mester) mágus , gyakorlatilag orosz rulettett játszik, mert bevédheti magát különféle rituálékkal, de az átok mindig visszajön. Ezért ált. aki kvázi kérésre átkoz vagy ezzel fenyegetódzik, nem átkoz igazán, mert visszakapja. Egyszóval : az a mágus sztem 5x meggondolja hogy tényleg akar-e átkozni ?
2019. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én nem akarok senkit atkozni hanem megzsaroltak egy bizonyos Lufi feri :)
2019. jan. 13. 15:24
 8/19 Drazicc ***** válasza:
31%
Ismertem vkit akit megátkoztak, pár hónappal később egyre rosszabbul volt és mikor beszállították a kórházba és megröntgenezték kiderült, hogy egy folyami rák belülről kiette a gyomra egy részét.
2019. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az átok mindig vissza száll a feladóhoz. Persze az átoktól való félelem lehet ránk hatással. Mint tudjuk a félelem alacsony rezgés. Olyan mint mikor az immunrendszerünk legyengül, és ezért a szervezet könnyebben megbetegszik.


Az imádság Jézus Krisztushoz, védelmez.

2019. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedj a zsarolásnak!!
2019. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!