Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valakinek tapasztalat a...

Van valakinek tapasztalat a Mágia. Kft ről? online hirdető, te szabod meg mennyit fizetsz a kért szolgáltatásért, ezt írja . halottam már, hogy a szerelmi kötést hirdetők utána megzsarolják az embert azzal, hogy elmondják a szerelmednek mit kértél.

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Cselekvőképtelen, gondolkodásában korlátolt illetve teljesen akadályozott vagy szellemi fogyatékkal élő személyektől tilos pénzt kérni. Viszont elfogadni nem. Ez lehet az oka.
2019. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átlagos Fideszszavazóktól biztos sok pénzt ki tudnál csikarni
2019. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
Ilyen oldal komolyan létezik? :O A világ megérett a pusztulásra.
2019. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a megtisztelő válaszát !

igazán nagy segítség volt !

2019. jan. 28. 09:44
 5/7 A kérdező kommentje:

lehet félre értette itt valaki a kérdést! igénybe vette e már valaki a Mágia.kft szolgáltatást?

azt csak felhívásként írtam hogy sok mágusnak mondott ember kihasznája a fiatalokat,majd megzsarolják őket.

2019. jan. 28. 09:50
 6/7 A kérdező kommentje:
nem én vagyok a jós !!!! nem én csikarok ki másokból pénzt! olvasd már el kérlek még egyszer ha nem gond!
2019. jan. 28. 09:52
 7/7 Metionin ***** válasza:
Közben rájöttem hogy összefoglaló fogalomként írtad :D viszont ajánlanám a szellemirtás.hu-t olvasgatásra, ott elméletileg ki vannak írva az "ügyfelek" tapasztalatai is, bár nem tudni hogy hány százalékban írta tényleg olyan aki igénybe vette vagy ez is a hirdető kamuja. Mindenesetre tanulságos a maga módján.
2019. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!