Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakinek sikerült a szerelmi...

Valakinek sikerült a szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Eddig csak le húzással találkoztam. Pedig sok helyen olvasni hogy valakinek sikerült. Tapasztalatok? Nem tudtok valakit aki tényleg megtudja csinálni?

2019. jan. 28. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Biztos van,d e ilyet nem illik csinálni. Akarattal, erőszakkal magadhoz láncolnád, akit elvileg szeretsz, és tisztelsz. Majd ő felismeri a saját érdekeit, tudja ő, hogy mi a jó neki, bízz benne. Ha ő úgy látja, hogy neki az az érdeke, az ő érdekét szolgálja , hogy vele legyél, mert kölcsönösen szeretitek egymást, és odavagytok egymásért , akkor majd megérkezik ő magától. De egy hazugságba ne kergesd bele, ne csapd be se saját magad , se őt. Ő nem egy tárgy, nem a te tulajdonod ,saját akarattal, elképzelésekkel rendelkező önálló lény. Ha azt látja célravezetőnek, hogy veled élje le az életét, akkor így fogja tenni. De ha pl most nem ez szolgálná mondjuk az ő boldogságát, vagy fejlődését, vagy ő most éppen boldog mással, akkor hagyjad őt. Hadd boldoguljon magától. Ha szeretsz valakit, de tényleg, elengeded, ha menni akar; ha meg talán nem jön vissza, akkor nem is szeretett téged igazán, tehát akkor meg hadd menjen a saját dolgára, akkor meg nem baj, ha elment, és más utakat jártok.
2019. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Vagy pl fordítsuk meg, te örülnél, ha valaki ilyet csinálna veled? Szeretnél egy olyan emberrel lenni, aki akarattal, mágiával magához láncol, de amúgy alapesetben egyáltalán nem is az eseted, sőt, tegyük fel , hogy pl esetleg kifejezetten taszít valami a jellemében, vagy a küllemében. Szóval énszerintem ennek senki nem örül,ha rákényszerítik mások az akaratukat. Meg ha mondjuk pl külsőre szép is, meg ápolt is az illető, meg nem is gondolnád beképzeltnek, még akkoris rosszul esne szerintem , ha megtennék ezt pl veled, vagy olyannal , akit szeretsz, aki fontos neked. Hogy pl adott esetben akár ki is használnák őt, és nem tudna ellene tenni, vagy nemtom. Mármint, hogy konkrétan kihasznál, mintha pl valami háztartási gépezet lenne, pl egy ilyen turmixgép, amit lehet birtokolni, mert amúgy sem él.
2019. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Volt, akinek igen.

.

Aztán kiderült, hogy az nem az volt!

2019. jan. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

igen, sikerült.

de nagyon rosszul sült el a dolog.

Nagyon sokat szenvedtünk miatta mindketten.

aztán feloldani sokkal nehezebb volt mint megkötni.

Nagyon megsérültem bele lelkileg, és a volt párom is.

Még mindig úgy érzem, hogy nem hevertem ki rendesen azt ami a kötés utáni fél évben történt. Pedig nem 18ban volt.

2019. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 396483 válasza:

#4

Mit takar az, hogy “nagyon rosszul sült el a dolog”? Kifejtenéd kérlek?

Köszönöm

2019. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Az én hazassagom is szerelmikotes. Az életben semmi sem tökéletes 😃 vannak szebb jobb napok és a szarok is amiről nm beszélnek az emberek
2019. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia igen létezik. Tudok valakit aki sikeresen csinál kötéseket.
2019. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia írj tudok valakit aki segíthet! :)
2019. ápr. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!