Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen a spirituális sátánizmus?

Milyen a spirituális sátánizmus?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 19:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

nehéz. de ne vegyed fel a kapcsolatot Spirituáális Sátánistákkal,mert nekem is másokkal sok nagyon rossz tapasztalataim vannak.

nem kell gyűlölni a zsidóságot stb. az agreszzív dolgokkal nem értek egyet. szerintem semmi köze a spiritualizmushoz.

csak a meditációk, jógák és légzőgyakorlatokat kell tudni. max néha hálaadó rituálé és Démonidézés.

zsidóellenes rituálékkal és egyéb gyűlölköző és negatív tartalmakkal nem értek egyet és szerintem jogom is van hozzá, a saját gondolataimhoz és véleményeimhez ezekről. vagyis nem kell mindenben egyetértenie senkinek sem.

2019. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 SZücsöm ***** válasza:
54%
Nevetséges.
2019. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

valamivel el kell foglalnia magáát az embernek.

jobb msáok cikizése, vagy verése? vagy a lopás?

ma már nincs is lehetőség sportra sem nagyon. és ezt otthon is csinálhatja az ember egyedűl. a meditációkkal lenyugtatja magát a jógával pedig mozog. egészséges. inkább életmód mint vallás vagy spiritualizmus.

2019. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
csak az a sok baromság készíti ki az embert. inkább csinálok majd egy honlapot ahol nem lesznek benne azok a sz@rságok.
2019. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem alkotok róla véleményt mert senkit sem akarok megbántani. Számomra ellenszenves röviden. Nem vagyok igazán vallásos hitem mégis van mert hiszek a közös jóban és a kompromisszumban ahogy abban is, hogy jó a pillanatban élni miközben a jövőért teszek szóval nem tudom hogyan lehet leírni ezt, milyen vallásnak.
2019. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Tegyük már rendbe a fogalmakat!

Valaki tényleg fejtse már ki, hogy ez mit is takar.

Mert feljebb már olyanokat olvasok, hogy aki otthon meditál meg jógázik az spirituális sátánista. Én a zen-t gyakorlom nem kevés ideje, szoktam egészségmegőrző gyakorlatokat is végezni, akkor spirituális sátánista lennék?

Úgy vélem, hogy vannak a hétköznapi értelemben vett sátánisták, akik nagyon materialista beállítottságúak, nem is merengenek a sátánizmus felett, abban kimerül nekik, hogy a földi örömök végtelen hajszolása az a pókháló amibe beleragadtak és ezt élvezik, de ugyanekkor mértékben szenvednek is miatta. Úgy gondolom, hogy spirituális sátánizmus alatt pedig azokat értjük, akik szellemi szinten hisznek az ördögben-pokolban démonokban és ezzel együtt elfogadják isten és az angyalok meg a mennyország létezését. Saját hiedelemrendszerüknek megfelelően pedig meg vannak a maguk kis rituáléik, számomra a jóga és a meditáció nem köthető a sátánizmushoz, sokkal inkább tudok elképzelni olyanokat mint szellemidézés véráldozat bemutatásával stb.

2019. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
#2! Igen, nevetséges, és szerintem egyben szánalmas is...
2019. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem is a más vallások és emberek gyűlölete teszi taszítóva az egészet.
2019. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

hát igen.mindenkivel egyetértek. főleg a más vallások és emberek kritizálása és gyűlölete...eléggé azt állítják hogy mindent elloptak a Sátánizmusból stb. míg ugyanezt állíthatjuk, hogy a Sátánizmus lopott mindenhonnan.

olvastam hogy más sátánisták azt állították hogy az eredeti sátánizmusban nincsenek valláskritizálások stb. mi köze van a spiritualizmushoz? ha mondjuk a keresztény vallásban az Isten megmondja hogy mitől féljünk-és ezt nevezik rabszolgaságnak a Sátánisták. akkor ugyanúgy mondhatjuk azt is hogy Sátán miért mindja meg azt, hogy kiket gyűlöljünk. ez is rabszolgaság. had én döntsem el hogy ki az én ellenségem. és miért legyen az én ellenségem is az aki Sátán ellensége is ha elvileg szabad vagyok. sátánnak sem az lesz az ellensége aki az enyém.


annyira beakarták mesélni más sátánsiták nekem hogy jobb lett az életem....nem lett jobb az életem!!!

fogja fel minden sátánista hogy nem lett jobb az életem!!!nem lehet ezt bemesélni nekem!!!nem fogom magamra erőltetni a hazúgságokat!!!


az eredeti sátánizmusnak szerintem semmi köze ezekhez a sok gyűlölköző baromságokhoz. ezt csak emberek találták ki. Nincs bizonyíték az ostoba földönkívülis-zsiidó létezés, összeesküvésre. tehát minek higgyem el? ostobának is néznének ha kimondom stb. nem hiszek ebben és kész.

miért nem fejleszthetem magamat spirituálisan? miért kell földönkívülis, zsidó és más vallás ellenesnek lennem? ha valóban szabad vagyok akkor ezek nélkül is fejlődhetek.

nem gondolják hogy ezek miatt nem népszerű a sátánizmus?


én olyan honlapot próbálok készíteni amiben csak a spirituális fejlesztések és tapasztalataim vannak stb.

spirituális sátánizmus....

nulla spiritualizmussal.röhej.

csak akkor vagyok valaki sátán szemében ha össze vissza szidok minden vallást és embert. ha őrűlten gyűlölöm a zsidókat... csak ez szánalmas benne. ezeket kell kivágni. valóban szabad vagyok? valóban fejlődhetek? mindíg ezeket kérdezem magamban.

2019. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Ágazat, tanító, és gyakorló fügvénye.
2019. márc. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!