Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerződést szeretnék kötni...

Szerződést szeretnék kötni démonnal, hol találok hozzá értőt?

Figyelt kérdés

Vicces komenntekre nem reagálok.

Nagyon sokat kerestem a neten, illetve az ismeretségi körömben sátánistákat, de nem találtam, gondoltam, miért ne írhatnám ki ide is a kérdést.

Szívesen beszélgetnék velük itt is, vagy akár más közösségi oldalakon is.

Ez a szerződés fontos nekem, és szeretném minél előbb megkötni, de tudom, hogy nekem egyedül nem sikerülhet.

17/L



2019. márc. 29. 15:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pontosabban, milyen vagy melyik démonnal, mi okbol?
2019. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Különösebben nem értek hozzá, beismerem, nem fogom játszani a démonszakértőt, azért keresnék valakit, aki ért hozzá.
2019. márc. 29. 15:29
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyébként miért vagy biztos benne hogy ez a dolog létezik, illetve ilyen formában működik. Tényleg nem bántani akarlak, de én pl eddig éltem 25 évet, és semmi bizonyítékot, jelet vagy akármit nem láttam annak alátámasztására hogy bármi igaz ebből.
2019. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Értem. Csak a kiváncsiság lobog benned.
2019. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Ha gondolod írhatsz nekem.
2019. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Közvetlenül nem tudsz, keress fel egy közjegyzőt!
2019. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nincs bennem különösképp semmi kiváncsiság.
2019. márc. 29. 16:35
 8/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy van ilyen opció, sok dolgot tapasztaltam, ami messze állt a képzeledtől.

Hozzáteszem, valamikor szkeptikus voltam.

2019. márc. 29. 16:37
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Szakértő vagyok. Nagyon szerettem volna elnyerni a szívem hölgyének kezét, de mindig akadályokba ütköztem. Ekkor jutott eszembe a démonidézés, hogy talán egy szentségtelen szövetséggel sikerül a lánykérés. Nagyon nagy ára volt, számos próbatétellel. Idővel aztán maga a démon ajánlotta fel a szövetséget, de ki kellett várni: "Na jó, ha hátul kivágod az akácost, elveheted a lányom!"


Köszönöm mama!

2019. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Küldöm a számla számom, szerződéskötéskor kell fizetned, a részleteket utána megbeszéljük.
2019. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!