Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a jele annak hogy szerelmi...

Mi a jele annak hogy szerelmi kötés van rajtam?

Figyelt kérdés
Lehet idiótán hangzik ezért előre bocsánat. Nos párom előtt volt egy viszonyom, de csak randizgattunk. Ez volt majdnem 5 éve azóta párommal született egy gyerekünk boldogok voltunk. Most meg fél éve egyre rosszabb, de az én irányomból. Nem akarok mellette lefeküdni, inkább már barátnak mondanám mint bármi másnak.. De hogy közbe folyton arra a viszonyra gondolok, közbe nem is beszéltem egyszer sem azzal a pasival mióta párommal együtt vagyunk. Mi előtt valaki írná hogy azért mert ő hagyott ott engem, az sem igaz mert akkor én mondtam nemet. És idegesítő, folyton rá gondolok csak úgy a semmiből, vele álmodok. Mit csináljak?..

#szerelem #mágia #kötés #romlott viszony
2019. ápr. 12. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Kiszerettél a párodból, ennyi. Válj el akkor míg a gyerek kicsi, és szerezz olyan férfit akit tudsz szeretni. Nem, nem azt a csávót akivel randiztál 2x, az már rég elúszott.
2019. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Annyit kavartál, hogy minden normális embernek felfordulna a gyomra. Jó nem. Nincs rajtad kötés. Élj boldogan a családoddal.
2019. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!