Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Iszonyatosan akarom ezt a...

Iszonyatosan akarom ezt a kocsit magamnak. Be tudom vonzni valahogy?

Figyelt kérdés

Szóval.. tudom hogy hülyeségnek tűnhet amit kérdezek , de nagyon akarom ezt az autót magamnak. Idén jogsiztam és 2,5 hónapja van egy toyota yarisom.. sajnos beválasztottam, rohad az alja de majd les lakatos munka meg minden. Szeretem azt is, de ez az álomautóm.

Megmutatom. Ez az:

[link]


Nem feltetlenul ez a “darab” hanem barmelyik ebbol a tipusbol.


Otthon minden este elalvás előtt szoktam nézegetni a kocsi képeit és akkor jól alszom el, meg lottozni is szoktam, érdekes hogy megérzés alapján mindig eltalalok 2-3 szamot de tobbet nem.. meg mindig valahogy ugy mellette van kb.. Milyen eszközökkel tudnám megjobban vonzani ezt a kocsit?:)



2019. ápr. 21. 19:06
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
ja 23/L vagyok
2019. ápr. 21. 19:08
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Munkának hívják.
2019. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
természetesen dolgozom.
2019. ápr. 21. 19:15
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Dolgozol többet, félre teszel, gyűjtöd a pénzt és kész. Ennyi a titok, semmi ezoterikus baromság nem segít.

Ami még instant help, az a hitel, de én kocsira nem vennék fel.

2019. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

A tisztázás végett, azt tudod megteremteni, hogy olyan kerüljön eladásra éppen akkor, amikor neked kell, amilyet szeretnél és van rá pénzed!

Pénz nélkül csak úgy, nem fog menni, szóval ez nem a kívánság műsor!

Lehetőséget teremtesz meg!

2019. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem elég, hogy szennyezed a környezeted, még válogatni is akarsz, hogy hogyan? Lefogadom, simán tudnál gyalog vagy tömegközlekedéssel is közlekedni.
2019. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Spórolj rá és pár éve múlva megveheted magadnak. Vagy ha kapsz ekkora hitelt valamelyik banktól akkor vedd meg hitelre, de utána ne sírj hogy nem tudod fizetni rendesen. Egyébként az hogy nézegeted meg bevonzod magadnak dolog ez egy baromság már elnézést, de így magától nem fog belerepülni sült galamb a szádba.

Ez a vonzás törvénye dolog amire te gondolsz ez úgy működik hogy minél jobban rátudd venni magad arra hogy mindent megtegyél azért hogy tiéd lehessen az amit akarsz. Magyarul dolgozz meg érte, tegyél érte, keress pénzt. Nyilván itt Magyarországon nehezebben fog összejönni. a szerencsejátéknál is vagy lesz esélyed arra hogy ezt megnyerjed vagy nem.

2019. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

nyilván teszek félre pénzt, hitelt sosem vennék fel, annyira azért nem sürgős semmi..

viszont továbbra is érdekelnének mágiák amikkel be tudom vonzani a pénzt vagy nagy nyereményt stb ilyesmit..

2019. ápr. 21. 19:27
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Ne sértődj meg, de nagyon ostoba egyögyű ember lehetsz ha ilyen hókuszpókuszokba hiszel.
2019. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
😞
2019. ápr. 21. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!