Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelemkötés. Hogy tudhatom...

Szerelemkötés. Hogy tudhatom meg hogy van-e rajtam mágia?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
én meg tudom mondani :)
2019. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Miből gondolod hogy van?
2019. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyanyám gondolja nem én.Szerinte megváltoztam és túlzottan ragaszkodom a barátnőmhöz.
2019. ápr. 27. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak azért mondja mert irigykedik :D

Általában ott bukik le a kötés hogy nem viszonzod és nem is akarod viszonozni a másik érzelmeit mert nem akarsz tőle semmit, aztán hopp a semmiből valamiért vissza-vissza kell menned ahhoz az emberhez.

De ha már egy ideje együtt vagytok és csak megerősödött a kapcsolatotok az nem kötés :)

Van olyan hogy "szerelmi méz" ami a párok között hivatott újralobbantani a lángot vagy egy kis előrelendülést hivatott adni. Bele lehet sütni sütibe, megenni magában, de semmi rosszat nem csinál, csak édesebb napokat hoz ;)

A kötés olyan érzelmeket hoz amik eredetileg nem voltak benned. De a méz csak fellobbantja azokat amik benned vannak. (HA és AMENNYIBEN ez a helyzet)

2019. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dianaduchess válasza:
Nem létezik ilyen.
2019. ápr. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hibatuja válasza:
68%
Bizony van szerelmi kötés, és elég veszélyes is tud lenni!
2019. ápr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sosem hittem az efelé dolgokban de most elgondolkodtatott.
2019. ápr. 28. 17:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Barátnőmmel 1,5 évig voltunk együtt mikor szakítottam velemben működött.Sok volt a veszekedés.Két hónapig voltunk külön.Egyszercsak azt éreztem vissza kell hozzá mennem mert szeretem és hiányzik.
2019. ápr. 28. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!