Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki tud egy hatásos igét...

Valaki tud egy hatásos igét elveszett dolgok megtalálására?

Figyelt kérdés
Van néhány ásvány ékszerem ami folyton eltűnik egy-két nap használat után, és némelyiket már régóta hiányolom. (Nem, nincs nálam rumli) Általában vissza tudom őket vonzani és utána jobban figyelek rájuk, de némelyik még mindig nincs meg, pedig emlékszem hogy a házamban hagytam el. (Néhány boszorkány ismerősöm szerint azért tűnnek el mert nincs szüksége rá a szervezetemnek, és ez kezdi már egy ideje feltoszni az agyvizem)

2019. ápr. 27. 23:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ahol nincs, ott ne keresd. Mondja doktor...
2019. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

*like*

esetleg valaki aki komolyan vesz?

2019. ápr. 27. 23:24
 3/12 anonim válasza:
66%
Ezt hogy lehetne komolyan venni?
2019. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi lenne a a bunkózás helyett másokat boldogítanál és nem hordanál le egy olyan témában amihez kb annyira értesz mint marék lepke a politikához.
2019. ápr. 27. 23:44
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Velem ugyanigy van. Egyik nap megvan, masnap mar nincs, harmadik napra elokerul... stb.

Mar megszoktam. Nem hisztizek, aggodok, mert felesleges. Tudom, sot biztos vagyok abban, hogy meglesznek.

A parom szokott hisztizni es kiakad, ha nincs meg valami. Amiatt meg plane, hogy en a kereses helyett halalnyugodtan valami mast csinalok. Vegul pedig meglesz a keresett dolog...

Nyugalom. 🙂

2019. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
79%
Valaki tud egy hatásos igét elveszett dolgok megtalálására? Igen: KERESÉS
2019. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Impero undo hyde keriszto.
2019. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Kérdező ugye te nőből vagy?
2019. ápr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy komoly nő nem bízza az életét tündérmesékre.
2019. ápr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Anya! Nem láttad az xy ékszeremet?"


Bízz bennem. Az anyák akkor is megtalálják a dolgokat azon a helyen ahol te nézted, hogyha te az életed mernéd arra tenni, hogy nem volt ott.

2019. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!