Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ennek lehet az oka egy régi...

Ennek lehet az oka egy régi szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Még fiatal voltam 13 éves és tetszett egy személy nagyon. Szerelmes is voltam belé, és ezért azt a rossz döntést hoztam hogy kötöttem egy szerelmi kötést a tudta nélkül. Ennek már 3 éves és azóta nem volt semmiféle kapcsolatom. Egy pár hónappal a megkötése után rájöttem hogy hülyeség volt, és megpróbáltam visszavonni, de nem sikerült éreztem hogy nem megy. Utánna azt a tárgyat amivel a kötést csináltam rituálisan elégettem, de nem éreztem hogy bármi javult volna. Ezek után imádkoztam hogy szűnjön meg a kötés, és azt éreztem egy évvel az után hogy megkötöttem, hogy sikerült megszűntetnem. Azóta nem érzem hogy létezne még a kötés,de minden egyes kapcsolatom kudarcba fulladt, és mindig valami közbejött és elrontotta. Mit lehet ilyenkor tenni?

#szerelmi kötés #szerelmi kötés visszavonása
2019. ápr. 30. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Ha van rá lehetőséged menj el egy hozzáértőhöz. Ő megfogja neked mondani majd , hogy van - e köze hozzá. Sok sikert.

U.i : Nem oktatás képpen mondom de ha legközelebb ilyent szeretnél csinálni csak is segítséggel csináld, egyedül ne. A mágia az nem játék. Főleg nem a szerelmi kötés , mert mindig sikerrel jár.

2019. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanulni belőle. Nincs rajtad semmi olyan energia, ami nem mondható átlagosnak. A kötés miatt ne aggódj, mondhatni sosem hatott. Segítettek fentről, bár nem kellett nagyon. Inkább a te benned zajló dolgok voltak, mint sem a kötés valaha aktív volt, vagy is igazán befolyásoló erővel bírt volna.


Ahogy érzem, ez egy kacifántos sorsszakasz, semmi egyéb. Azt is meg kell tanuld, amit szabadon reagálnék; ne stresszelj ezeken, csak élj könnyedén, fejlődj, ne keresd az efféle háttérdolgokat, csak az egységes istenieket, ha már keresel. Élvezd az életed, egy kicsit legyél hűbb a saját belső szintedhez, komolyodj, legyél érettebb, s bár ezt nem szeretem leírni, felnőtesebb. Persze vigyázz, ne veszítsd el ezt a gyermeki igazságot, viszint legyél határozott.

2019. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én letudom szedni. Kaptam hozzá avatást! :)
2019. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!