Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezt meg tehetem vele?

Ezt meg tehetem vele?

Figyelt kérdés

Ankara

Úgy hirdeti magát, hogy utólag kér pénzt a szerelmi kötésért. Ha bevállt. Akkor viszont 50 000 Ft-ot

Mi van ha kérek kötést -és tegyük fel beválik- és nem fizetek? Letagadom hogy bevállt?


2019. máj. 1. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves garanciát vállal? Egy éjszakánál hosszabbat?
2019. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Az oldalon az áll, van egy hónapom megfigyelni, hatott e a kötés, ha igen sikerdíjként elküldök neki 50 000Ft-ot

2019. máj. 1. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Lelkiismeretes csaló, aki nem húzza le az embert minden áron, hanem csak a legsötétebb emberek saját hiszékenysége árát kéri el. Mert aki hisz és elhiszi hogy a csiribú működött, az fizet. Aki nem, az úgysem. Aki elhiszi hogy működött de nem fizet, még az sem károsítja meg igazán, hiszen a "médium" (vagy ki ez?) nem csinált semmit, neki csak haszna lehet ebből. Sőt, még talán jobban el is tudja magát adni, mert az ingyenesség lehetősége miatt több balek keresi meg.
2019. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor megtehetem egyszerűen hogy megcsináltatom a kötést éy nem fizetek, akármi történjék is?
2019. máj. 1. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszel benne, akkor nem tenném. Mert úgy már lopás.
2019. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát jó

Ez kellően elijesztett. Inkább nem teszem

2019. máj. 1. 16:07
 7/9 A kérdező kommentje:

Vagy szerintetek meg merjem?

Mert végülis ez nem bizonyítható lopás. Ha úgy hirdeti hogy sikerdíjas

Nem?

2019. máj. 1. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Eleve a kötést csináltatni hülyeség..ha méghozzá így próbálsz "ügyeskedni" is...Tudod az Univerzum egyensúlyra törekszik, meglesz a hozadéka is,de a te döntésed.
2019. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ilyen kötés bigyókat tud csinálni az átkozni is tud, úgyhogy én nem merném becsapni...
2019. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!