Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azt hiszem egy olyan erőt...

Azt hiszem egy olyan erőt idézetem meg akit nem tudok kontrollálni. Úgy gondolom, hogy démon, és bár látszólag visszaküldtem de folyamatos az energiavesztés a környezetemben. Van-e valaki itt akinek jelentős tapasztalata van, és tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Homályosan látható entitás volt, zaj nélkül, de ahogy felbukkant a körben azonnal erős energiavesztés nyilvánult meg. A helyiség borzasztóan lehűlt, a leheletemet láttam, (az energiavesztés mértékére jellemző, hogy a forró teám az asztalon +5 fokosra hűlt kb. 3 perc alatt) és akkor már tudtam hogy baj van. Elvégeztem az elbocsájtás, és erre el is tűnt, de azóta folyamatosak a jelek. Elektromos zavarok, hőmérséklet ingadozás, szobanövények károsodása, stb.

2019. máj. 27. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
El tudod üldözni ha kellőképp magas szintre fejlődsz. Azért írom így mert egy időtlen lényt hiába küldesz el egyszer egy jó napodon, a következő energiaszegény időszakodban megint megtalál. Javaslom hogy igyekezz hinni Istenben, ez az egyetlen megoldás ami nem kíván különösebb erőfeszítést.
2019. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

"A helyiség borzasztóan lehűlt, a leheletemet láttam"

Tudatlanságoddal megspóroltad nyárra a légkondit.

Erődet megfeszítve tanulj, hogy őszre el tudd végezni a teljes elbocsátást!

2019. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szellőztess, használj füstölőt, menj el hozzáértő emberhez.
2019. máj. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
+Ítélj el, de ha van kereszt vedd le és baphomet pecsétet tegyél a helyére /-és, vagy jin-yangot
2019. máj. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Krúdy Gyula ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


Egész jól nyomod, de legközelebb ha hitelesebb történetet szeretnél írni akkor még a következők közül valamivel egészítsd ki a regényed tartalomjegyzékét:


- Eléggé furán hangzik az, hogy megidéztél valamit, de nem tudod mi az... mi az aminek egyáltalán nekifogtál? Mi volt a cél? Eljárás?


- 3 perc alatt a teád +5 fokosra hűlt? Mit csináltál az a 3 perc alatt míg a barátod megjelent, és a tea lehűlt? Milyen fajta-féle-ízű boszorkányságban szokás teával mérni egy lény által okozott energiavesztést? Amikor elkezdett hideg lenni az első percben még nem esett le, hogy lehet baj van?


- A tapasztalt káros jelenségek mellé legközelebb írd le a nyomasztó érzéseket is amik elfognak éjjelente. Attól hidd el valósabb a storry.


- A leheletemet láttam részt legközelebb hagyd ki. Filmekben sokat használják, de eléggé gagyi. Inkább írd azt, hogy az entitás körül erősen vibrált a tér. Sokkal hitelesebb.


- Szerelmi csavar! A kapós regényekbe mindenképpen kellenek romantikus szálak. Tea helyett javaslom legközelebb egy üveg jól behűtött borral várd a látogatódat. Egy kis zene sem árt. Régi idők szellemei inkább a jazz-t szeretik mint a Linkin Parkot. Próba szerencse.


Ha valamiben tudok segíteni írj bátran.

2019. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy papot, biztos vagyok benne, hogy gonosz lelkek elűzéséhez jobban értenek mint te aki hobbiból foglalkozol ilyesmivel (nem sértésből).
2019. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek Krúdy Gyulával, számomra is mesterségesen kreáltnak tűnik a kérdés. Ez még nem valóság. Ez még nem beleélés.
2019. máj. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!