Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fehér mágus vagy elementális...

Fehér mágus vagy elementális mágust keresek, ha esetleg meg tudná tanítani ezeknek az erőknek a használatát?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehetek egyszerre Fehér mágus és elementális mágus?(és egy csomó mindennek utána olvastam, amit csak találtam, de nem kaptam egy olyan oldalt sem ahol le van írva, hogy használjam ezeket az erőket) Aki nem hisz ezekben nem is mokkenteljen!
2019. jún. 17. 15:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Valami értelmesebb időtöltést kellene keresned a sok hülyeség helyett.
2019. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
Valamelyik videojátékot ajánlom.ott a finál fantasy tactics,ott lehetsz fehér mágus,elementál mágus és időmágus is,kitanulhatod őket egymás után.
2019. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 csatrad ***** válasza:
31%
Tedd le a doktorit kemiabol, vagy fizikabol es akkor ko vagy
2019. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Akármilyen lehetsz egyszerre. Ahogy egyszerre vagy gyakorlója a sétának, futásnak, nevetésnek, beszédnek, gondolkodásnak.
2019. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

Tudod ez egy szerepjátékban meg elmegy mikor ossze ültök és jatszatok azt az asztalhoz papíron dobó kockás dolgot szeretem nagyon a fantasy világot de lássunk be nincs vagy legalábbis olyan mértékben természet feletti... persze teljesen szkeptikus sem vagyok hiszek Istenben meg a csodákban... mert csodák vannak...


De ebből max fictionális könyv lehet írj egy regényt... tedd ki a netre... vagy jatsz online vagy asztalnál... nem tartom rossz dolognak mert a remekmuvek igy születnek (Harry Potter, dragon age, warcraft... filmek könyvek játékok)

2019. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
HP is egy kitalált történet.Hiába szeretnél megtanulni varázsolni nem fog menni.
2019. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Azt mondtam nem?
2019. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7-es, ezt meg mire véljem
2019. jún. 18. 14:20
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

Drága barátaim! Idióták és unatkozók!

Azért az fájdalmas, hogy nullára le tudtok pontozni értelmes válaszokat, bármi is legyen az.

2019. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Figyelj tudok ajánlani egy nagyon jo mágust igaz ő nem fehér mágiát használ hanem barna mágiát de nagyon tud!

[link]

2019. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!