Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki tapasztalt gyógyító tudna...

Aki tapasztalt gyógyító tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Ha a saját energiátokból dolgoztok, mit tudtok azért tenni hogy ne merüljetek le olyan könnyen? Használtok ásványokat energiaátalakításra/feltöltődésre? Aki tud, írna légyszi privátba ha az kényelmesebb neki...?

Nem rég kezdtem el gyakorolni a kézrátételes gyógyítást (aki nem hisz benne nyugodtan röhögjön de csak csendben, nem vagyok rá kíváncsi) Készítettem bodzából és hegyikristályból pálcát ami ugyan felerősíti, de kevésbé tudom irányítani az energiám. (Tehát mikor fogom és húzom le a gyulladást, mikor keresem a problémás helyet, mikor adok át energiát) Aki jártasabb ebben tudna írni? Lenne pár kérdésem. Tulajdon képpen a beteg testrész pontosabb érzékelésére szeretnék gyakorlási módszert kérni.

(Trollok kíméljenek)



2019. júl. 2. 21:47
 1/10 ******?! ***** válasza:
49%
Én mindig gyorstöltőt használok.
2019. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ó édes Istenem lepontoználak de ez vicces volt :'D
2019. júl. 2. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha tapasztalt gyógyítót keresel, nem varázspálcákat kell gyártani, hanem orvoshoz, esetleg reflexológushoz fordulni.
2019. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Van egy különleges tulajdonsága az embernek: ha pihen, ismét tud dolgozni. Sajnos nincs az az ásvány és vitamin, ami pótolná az alvást. Akár hiszi a fiatalság, akár nem, nem vagyunk örökmozgók.
2019. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez nem kipihentség kérdése amire én gondolok, de mindegy. -.-" Ha nem tudod miről van szó inkább ne írj.
2019. júl. 2. 22:54
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Először magyarul tanulj meg, utána foglalkozz ennél nehezebb tanulmányokkal.
2019. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Többre mész, ha a figyelmedet a jelenbe irányítod.
2019. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező!


"Ha a saját energiátokból dolgoztok, mit tudtok azért tenni hogy ne merüljetek le olyan könnyen?" Nem használok saját energiát, hiszen elérhető számomra az Univerzum intelligens szeretete. Az gyógyít, korrigál, tölt és tisztít, én csak vizsgáló, megfigyelő és közreműködő vagyok. (Nem ajánlatos saját energiát használni, mert az bizony elfogy idővel.)


"Használtok ásványokat energiaátalakításra/feltöltődésre?" Ásványokat másra használok, bár töltenek, de nem tudnak annyit visszatölteni, mint egy kezelés lemerítene. Programozásra inkább ajánlom a kristályokat. Van egy donut formájú helyikristályom, neked is ajánlom, akár folyamatos viselésre is.


"Aki tud, írna légyszi privátba ha az kényelmesebb neki...?" Én ezeket vállalom a nyilvánosság előtt is.


"Nem rég kezdtem el gyakorolni a kézrátételes gyógyítást (aki nem hisz benne nyugodtan röhögjön de csak csendben, nem vagyok rá kíváncsi)" Hogy és hol tanultad a módszert?


"Készítettem bodzából és hegyikristályból pálcát ami ugyan felerősíti, de kevésbé tudom irányítani az energiám. (Tehát mikor fogom és húzom le a gyulladást, mikor keresem a problémás helyet, mikor adok át energiát)" Cuki ez a varázspálca-dolog.


"Aki jártasabb ebben tudna írni? Lenne pár kérdésem. Tulajdon képpen a beteg testrész pontosabb érzékelésére szeretnék gyakorlási módszert kérni." Vannak módszerek, van lehetőséged a képességeid javítására, a tehetséged kibontakoztatására.


Írj privátot bátran, de csak ha vállalod a neved, fogok válaszolni a megkeresésedre. Írj egy komplett bemutatkozást!

2019. júl. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Olvass utána a reiki-nek, lehet érdekelni fog.
2019. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Ne használj saját energiát. csatlakozz fel és adnak rogyásig.

azért mert a sajátod és kell neked, eg azért mert a tied ezért programozott.


ez nagyon nehéz szakma és rettentően kevesen értenek hozzá. Bár már egy jó választ kaptál.

De a valódi titkait és gyakorlatait nehezen lehet megtanulni, mert nincs kitől.

2019. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!