Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kötés (nem szerelmi) mágia...

Kötés (nem szerelmi) mágia után mindenféle általam rettegett állat jelenik meg a házunknál. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Csináltattam egy mágusnál kötést. Nem szerelmit. Van egy régi barátom, akit nagyon szeretek, de elszúrtam a barátságunkat. Hiába kértem bocsánatot, akartam vele újra felvenni a kapcsolatot, ő nem akarta. Így történt tehát. 4 napja csinálta a mágus a kötést. 2 napja mindenféle általam rettegett állat jelent meg nálunk. Eddig nem voltak itt, soha! Legalábbis így tömegesen. Pl. a pincénket ellepték a békák, akik a szobámba is bejöttek, nem is merek most bent aludni. Tegnap 2 vízisiklót is láttam, eddig a kertünkben soha. Mikor reggel jártam ki a kocsival, akkor pedig 3 patkány volt előttem, egyiket el is gázoltam. Én 3 állattól félek: béka, kígyó, patkány. Mi ez, miért történik? Ugye nincs hozzá köze?
2019. júl. 12. 13:36
 1/5 anonim válasza:
100%
Írok és segítek neked.
2019. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ezt kaptad a kötésért, ne csodálkozz rajta.

Csináld vissza , vagy még lesz ez sokkal rosszabb is.

2019. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Mennyit fizettél a "mágusnak"?

Lehet, úgy érzi, túlfizetted és ezt adja a plusz összegért.

2019. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagy az isten állatkertje. Lám csak jó sz isten jót ád még nálatok is jut belőle bőven :)))
2019. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Ezért nem kellene magad random "mágusokra" bíznod. Ráadásul még fizettél is érte. Ha akarsz valamit elérni mágiával, azt csak magadnak csinálhatod.
2019. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!