Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Mágia, okkultizmus

A kérdés

Kötés (nem szerelmi) mágia után mindenféle általam rettegett állat jelenik meg a házunknál. Ez miért van?

Csináltattam egy mágusnál kötést. Nem szerelmit. Van egy régi barátom, akit nagyon szeretek, de elszúrtam a barátságunkat. Hiába kértem bocsánatot, akartam vele újra felvenni a kapcsolatot, ő nem akarta. Így történt tehát. 4 napja csinálta a mágus a kötést. 2 napja mindenféle általam rettegett állat jelent meg nálunk. Eddig nem voltak itt, soha! Legalábbis így tömegesen. Pl. a pincénket ellepték a békák, akik a szobámba is bejöttek, nem is merek most bent aludni. Tegnap 2 vízisiklót is láttam, eddig a kertünkben soha. Mikor reggel jártam ki a kocsival, akkor pedig 3 patkány volt előttem, egyiket el is gázoltam. Én 3 állattól félek: béka, kígyó, patkány. Mi ez, miért történik? Ugye nincs hozzá köze?

júl. 12. 13:36  Privát üzenet  

A válaszok
Lukrécya nevű felhasználó válasza:

Írok és segítek neked.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont júl. 12. 13:40 Privát üzenet

Ezt kaptad a kötésért, ne csodálkozz rajta.

Csináld vissza , vagy még lesz ez sokkal rosszabb is.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont júl. 12. 13:48 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Mennyit fizettél a "mágusnak"?

Lehet, úgy érzi, túlfizetted és ezt adja a plusz összegért.

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont júl. 12. 14:42 Privát üzenet
Nagy az isten állatkertje. Lám csak jó sz isten jót ád még nálatok is jut belőle bőven :)))

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont júl. 13. 18:20 Privát üzenet
Dien nevű felhasználó válasza:

Ezért nem kellene magad random "mágusokra" bíznod. Ráadásul még fizettél is érte. Ha akarsz valamit elérni mágiával, azt csak magadnak csinálhatod.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont tegnapelőtt 11:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Furcsa hangokat hallok a tetőről szerintetek mi lehet?
Milyen mágikus lények élnek Magyarországon?
Milyen mágiafajtákat ismertek, amelyekben állatok szerepelnek?
Valaki, aki ismeri a török Irshi lényt, tudna válaszolni nekem?
Mi dönt el, hogy mi a patrónusod?
Szakértők, mi a totemállatom?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Mágia, okkultizmus rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!