Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik telepátia? Hogyan...

Létezik telepátia? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 00:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Létezik. Ha megfelelő emberre akad az ember.

Tudom, hogy furcsa de nekem pl. tök normális főnököm van akinek sokszor a személyes dolgait én intézem. Hihetetlen, hogy szeretne valamit és én azt megveszem, elintézem, mondania sem kell. Ha elfelejtenék valamit ő csinálja meg...a barátaimmal is hasonlóképpen működnek a dolgok.

...és sajnos vannak azok akik nem vevők a mi jeleinkre csak mi szeretnénk, hogy működjön.

2010. júl. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2%
Mivel nem létezik, ezért sehogy sem működik. Kész. Pont.
2010. júl. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
ja pl ha egy véres láncfűrésszel habzó szájjal futnak feléd szó nélkül is megérted ,hogy ebbe az emberbe van valami gyanus....
2010. júl. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Létezik,de csak nagyon ritka esetben,olyan emberek között,akik érzelmileg egy hulámhosszon vannak. De közöttük sem minden esetben.

Van egy 1959-ben kiadott könyvem a témáról. Szovjet és amerikai kutatók foglalkoztak a telepatikus jelenségekkel..

Olyan eseteket írnak le,amik két,egymáshoz nagyon közel álló ember között történtek.

De végeztek kísérleteket is: testvérekkel,rokonokkal,jó barátokkal stb.

Volt,akiknél működött a telepátia,de csak egy-egy alkalommal. Tartósan nem.

Az okot nem tudták megmagyarázni.

Az,hogy valaki valamelyik családtagjának,vagy munkatársának kitalálja a kívánságait,nem telepátia. Csupán jól ismerik egymás szokásait,életvitelét,és ennek alapján következtetnek a másik "gondolataira".

Előhívni pedig nem lehet,ez csak spontán reakció.

2010. júl. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Én közvetetten tapasztaltam már ilyet... édesanyám átélte egy különleges helyzetben... de itt nem teszem közzé, nem úgy tűnik, hogy a szkeptikusok elfogadnák a véleményem.
2010. júl. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Létezik.

Számos kutatás bionyította már. Persze a megfelelő környezeti hatásoknak is meg kell lenniük.

Számos technika és gyakorlat van a fejlesztésére, de egy élet munkája.

Különböző módokon érhető el, a legtisztább az egregoriális kapcsolat.

Egyébként tőlünk szellemileg fejlettebb és nyitottabb társadalmakban nagy történelme van, és hivatalos tudománynak minősül.


Namaste

2010. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Namaste, pontosan milyen társadalmakra gondolsz?
2010. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jelenleg Oroszországra és a közelkeletre.

Korábban (1882-1950) Franciaország, Olaszország Anglia

Az orvostudományban kezdte pályafutását, jelenleg a pszichológia ágába tartozik)

Még korábban más néven a vallások misztikus ágában foglalt helyet, de 1777-ben deszakralizációnak áldozaul esve 1882-ig nem élvezett kiemelt figyelmet. 1882-ben jelent meg a "telepátia" szó, F. W. H. Myerstől (Cambridge-i egyetem). Azóta Oroszországban virul. Olyan tudósok foglalkoztak a témával hivatalos keretek között mint Dr. Vaszilijev , Dr. Artur Zsazskov...stbstb

2010. júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Igen, letezik es nem ajanlom hogy kiprobald, mert nagyon veszelyes lehet!

Megnyilhat egy kapu aminn mas is bemehet, nemcsak az ami neked tetszene.

2010. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Én például egyik földönkívüli civilizációval telepatikusan kommunikálok, nagyon nagyon régen. Nem vicc, meg kellett szoknom, hogy amikor válaszolok nekik, nehogy elkezdjek hangosan beszélni. Már belejöttem. A másik a telepátiáról, nagyon sok esetben akkor hívnak telefonon, amikor éppen arra a személyre gondolok. Vagy megérzéseim vannak, ha valakivel baj történik. Igenis létezik, bár nem mindenkinek van ilyen beleérző képessége, vagy nem is figyel a jelekre.
2010. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!