Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Képesek vagyunk rá? 😊

Képesek vagyunk rá? 😊

Figyelt kérdés

Képesek vagyunk a saját belső világunk változtatásával valódi változást jó irányban előidézni a "külvilágunkban"? Tudom,hogy ereje van a gondolatainknak,de tenni is kell érte. Szeretnék változást!! Hogy induljak el?

23N



2019. szept. 24. 18:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha belső világod jó irányba változtatod, jobb lesz kapcsolatod a "külvilággal" és az pozitívan reagál a változásra.
2019. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem a változáshoz kell nagy erő, hanem a változatlansághoz. Minden változik, saját gondolkodásodat te tudod befolyásolni. Ha szeretnél változást, akkor már jó úton jársz. Ha fejben sikerül, akkor megcsinálni is sikerülni fog.
2019. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Koszi 😊😇 nagyon szeretnek valtozast latni "kinn" is
2019. szept. 25. 16:48
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
Min szeretnél változtatni?
2019. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Szeretlek. Szellemem kísér az utadon, barátom.
2019. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

A kiút befelé vezet.

Ha elindulsz befelé kint is elindulsz.

Ha bent találkozol magaddal kint is találkozol a tükreiddel.

2019. szept. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Irjatok meg,akar tapasztalatot errol.

2019. szept. 29. 12:29
 8/27 anonim ***** válasza:

"Hogy induljak el?"

Először is ne emelj falat magad és a külvilág közé.

Egy-egy "Hogy van?", "Legyen jó a napja!", "Minden jót!" a minden nap látottakhoz találkozáskor, köszönés után, meglátod, a külvilág közeledni fog hozzád.

Azután már csak rajtad múlik, kit, milyen közel engedsz magadhoz. (Megálltok egy pár szó erejére, vagy sem.)

2019. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod hogy a szex csak esküvő után lehet plédául elég szar világban élsz. De ha változtatsz a nézőpontodon és egy természetes dolognak gondolod akkor máris nem olyan borzalmas de itt baszik össze vissza mindenki és be se vallja a legtöbb, szereintem nevess mint egy elmebeteg xd
2019. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Kedves #9 es! Hazassagkotes nelkul letesitettem testi kapcsolatot a ferfi parommal es elotte regen az exemmel. Szoval nem ertem h jon ez ide!? Ez a tema mi? 😨😱😱

Igen eskuvo nelkul lefekudtunk de ez h jon ide konyorgom.... ???????? 😭😭😭😭😭


Koszonooom #8 as!! :) Az ertelmes valaszokat koszi 😊🤗🤗

2019. okt. 11. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!