Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha egy egész éjszakára elindít...

Ha egy egész éjszakára elindítanék egy hangfelvevőt, regisztrálna valami érdekeset? Hangok, mozgolódások, szellemekre értem, nem az alvás közbeni mozgolódásra.

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű telefonra gondolsz, akkor nem hiszem, minden szöszmöszben, filmben, vagy home-videoban egyszerű hangrögzítőt láttam. (Nem jut eszembe most a neve.) Egy próbát megérhet, azért, ilyenre én is készültem, csak abból a szempontból, hogy vajon miket pofázhatok éjjelente. :D Csak mindig félek, hogy az aksit meg a tárhelyet felzabálná.
2019. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam ilyet. 03:00 és 03:35 között beszédet (érthetetlen mély hangú női hangot), lépteket, tárgyak mozgását rögzítettem. Családi házban lakom, nem volt ott senki rajtam kívül. Soha többé nem csináltam. Nagyon megrémített.
2019. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es,nem semmi.Én biztos nem mernék ott aludni.
2019. okt. 2. 20:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Már feltalálták az automata magnót, ilyet használj.
2019. okt. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is csináltam telefonnal ilyen sima hangrögzitős felvételt. Ezen sokáig csak a szuszogásom hallatszott,meg ahogy fordulok. De voltak a háttérben furcsa halk nyikorgások,halk reccsenés, tompa halk puffanó hang. Úgy hogy, ilyet nem csinálok többet, mert eléggé félelmetes számomra.
2019. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Én közben a kérdéseden felbuzdulva fel is vettem, hogy éjjel miket művelek, nos különös, idegen emberektől (akár szellemektől :D ) származó hangokat és reccsenéseket nem hallottam, viszont kiderült, hogy tudok kínaiul. :D Ettől függetlenül és közben még rögzítgetem pár éjszakán át, már csak azért is, mert jókat röhögök magamon, de, ha lesz valami nem e világi, akkor azt jelzem neked.
2019. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
adom az utolsó hozzászólót xd
2019. okt. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát akármivel is veszed fel szellemet nem fogsz rajta hallani maximum a külvilág zajait, esetleg a benti bútorok, falak stb. recsegését meg magadat ahogy alszol és mocorogsz
2019. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltam ilyet. Nem zabálta fel sem az asit sem a tárhelyet, meghát töröltem is visszahallgatás után. Nos semmi különös, egyszer volt azonban egy teljesen azonosíthatatlan hang, ami tul közeli volt hogy kintről származzon. De ahhoz elég volt, hogy elvegye a kedvem az ilyen játékoktol. A 3-4 óra közötti időszak amúgy is nagyon parás nálam.
2019. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem pár ève telefonos alvásfigyelővel sikerült valami fura hangot rögzìtenem. Nem tudom mihez hasonlìtani, leginkább olyan volt mint egy duda. Az ablak alatt belső udvarban az utcától messze az èjszaka közepèn. A kutya is elkezdett rá ugatni utána morgott. Èn csak reggel hallottam a felvètelen ami tekintve milyen hangos elèg fura. A szomszédaim sem hallottak semmit. Ha kèred átkülöm privátban
2020. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!