Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az miért lehet hogy kiskoromba...

Az miért lehet hogy kiskoromban nem csak olyanokban hittem hogy Mikulás meg Fogtündér, hanem abban is hogy mozgatni tudok tárgyakat gondolattal?

Figyelt kérdés
teljesen meg voltam róla gyõzõdve, fiatal voltam szóval nem emlékszem pontosan de mintha sikerült is volna. persze most már tudom, hogy ez marhaság, de 100% hittem benne

#teleknezis
2019. okt. 8. 05:16
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
A gyerekek szeretnek hinni dolgokban, én is kb ugyanezt hittem amikor még gyerekként néztem a star wars előzménytrilógiát
2019. okt. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
Nyugi tizennégy évesen is próbálkozok vele néha ha lusta vagyok felállni valamiért. Persze nem sikerül de próbálkozni szabad, nem? XD
2019. okt. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Sokat nézted a Dragon Ball-t?
2019. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem néztem semmi mesét TV-t vagy rajzfilmet (vallásos család). ez teljesen belülröl jött
2019. okt. 8. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
A star wars után kiskoromban én is megpróbáltam gondolattal megmozdítani valamit, majd rájöttem, hogy nem fog sikerülni, és felhagytam a projekttel.
2019. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok felnőtt ember is képzel magáról hasonlókat. Van akinek sikerül megtéveszteni tömegeket, de a legtöbbnek nem.
2019. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másban hisz. Én abban hittem, hogy a tücsöknek valódi hegedűje van és én is akartam rajta zenélni. De az a frány tücsök mindig jól elbújt. Általános sulis koromban ért a trauma valamelyik órán, hogy ott volt a könyvben a tücsökről a kép és nem úgy nézett ki, mint egy miniatűr cigány prímás, se pödört bajusz, se hegedű, csak egy egyszerű bogár...
2019. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!