Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek igazat állít vagy...

Szerintetek igazat állít vagy csak azt akarja hogy féljek?

Figyelt kérdés

Meg halt a lakásban ahol lakom a nagymamám, és én ezt el mondtam annak akivel jelenleg együtt élek mert azt gondoltam joga van tudni.

De nem tudom hogy azért állít dolgokat hogy féljek, vagy pedig teljesen más oka van és csak ezekre fogja mert én semmit se érzékellek azokból amiket ő állít.

Ő azt mondja éjszakánként néha olyan érzése van mintha valaki nézné őt, és feszült lesz és nem tud aludni. Meg néha azt érzi mintha valaki meg érintette volna ( de a bőrén semmi nyoma amit a neten olvastam ilyenekről) és csak éjszakánként néha csak annyit érez valaki nézi őt és ettől ő nyugtalan és nem tud aludni és nem tudom hogy elhigyjem neki vagy sem mert lehet más oka van csak erre fogja mert tudja hogy meg halt egy családtagom a lakásban.



2019. okt. 31. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Kivel élsz együtt?
2019. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Ez lehet toal kamu, és téged hülyít.


Lehet ö maga beszéli be magának, és totál más problémája van.


De lehet akár igaz is.


DE ami biztos, hogy mivel te nem érzed ezt ezért ha még igazat is mond, neked ez egy pozitív élmény.

Èn a meghalt nagymamámmal rengeteget álmodtam(most már nagyon ritkán). Iszonyat közel állt hozzám, de csak jókat álmodtam vele, minden álom egy iszonyat pozitív élmény volt. Vagy is ha azért álmodtam mert ö itt van velem akkor szeretettel van velem.

Te ne féljél ettöl, söt inkább éld meg pozitívan, hogy ott van veletek, és téged nagyon szeret.

2019. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom higyjek-e neki, mivel alapból sokszor rossz a párkapcsolatom vele, és bennem van az mi van ha nem válaltam volna fel, hogy ithon halt meg akkor is ezt állítaná? Mert én nem érzem azt amit ő ezzel kapcsolatban és mondhatja azért is hogy féljek.
2019. okt. 31. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg fura neki hogy egy ember meghalt a házban és emiatt úgy érzi mintha. De ne aggódj nem nézi meg tapizza őt senki csak bemeséli az agyának
2019. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
A vidéki lányok hajlamosak hinni szellemekben, kísértetekben, szerelmi kötésben, meg egyéb maszlagban, amitől a férfiembert a gutaütés kerülgeti.
2019. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ugye... ha jól értelmezem, eddig nem derült ki, hogy ki a fiú és ki a lány nemű közületek. (Miquel)

Szerintem NEM akarja, legalábbis nem szándékosan. Ő az érzéseiről beszél, ami számára élmény-ként manifesztálódik. De, valószínűsíthető, hogy ezek az Ő érzései (akárcsak mint az 'érzelem') az elmében keletkezik, s ott aztán - akárcsak mint 1 rossz álomkép - gyökeret ver.

Te csak annyiban foglalkozz vele, hogy beszélgessetek róla. Kérdezzél rá, hogy miket érez, hogyan érzi, stb. Ez visz közelebb téged a megértéséhez, Őt meg a valóság felé.


Amit javaslok: Nem kell mindent megosztanod a pároddal. Ugyanis az a tény, hogy meghal(t) valaki, az nyilvánvalóan kiderül, ehhez nem fér kétség. De a tényt, hogy hogyan, mibe és hol halt meg, az miért is lenne fontos számára? Miért kell tudnia, hogy itt és itt, ebben a szobában, ebben az ágyban, vagy falak közt... stb. Egyrészt nem tartozik rá, másrészt irreleváns információ. (Mert ha éppen kórházban történik... akkor a halott 'szelleme' csak a kórház falai közt kóborolna talán?)

Szóval egy ilyen információval... NEM TUD VELE MIT KEZDENI!* Meghalt és pont. Számít az, hogy hol? Nem.

De, ha Te azt mondod erre, hogy igenis számít, akkor inkább NEKED SZÁMÍT, neked fontos, s nem neki. És ha történetesen a kezeid közt halt volna meg, akkor azt is elmondtad volna? (Lehet, h. ezután már hozzád sem merne érni...)


*= Látod... a tény, hogy nem tud vele mit kezdeni...sem igaz. Mert - mint kiderült - TUD vele MIT KEZDENI. És most éppen azt teszi, amikor éjszakai élményeiről beszél hozzád.


Szerintem... tekintsd úgy, hogy ezáltal jobban megismerted. Ami azért - lássuk be - nem hátrány. Ennek szellemében tegyél lépéseket abban az irányban még, h. minél jobban megismerd... ugye, ahogyan mondják is: lakva. Mert, amennyiben - ahogyan írod - időnként rossz a párkapcsolatod... ennek kéne utána menned, hogy vajon miért? Bármi nehézséged adódik...(nélküle, vagy akár vele) mindig ezt a kérdést tedd föl magadnak: - vajon MIÉRT? És ekkor ne az legyen a következő kérdésed: - Mit csinálok rosszul? - Hanem inkább az:

- Mit lehetne jobban csinálnom? Miben segíthetnék a párkapcsolatomat illetően? - Mert lehetséges, hogy csak több négyszemközti - mélységi (lelki) - beszélgetésre lenne szükség... vagy bármi más is lehet. De erre neked, magadnak kell rájönnöd.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két dolog lehetséges, az egyik hogy csak direkt szívat és kamu. Ha látja hogy félsz akkor ne ezen agyalj, hanem azon hogyan szabadulsz meg tőle - nem éppen egy perspektívikus párkapcsolat ahol direkt riogatjuk a másikat.

A másik hogy tényleg érzi, de nem holmi "szellemesdi" okból, hanem mert feszült, szorong valamiért - pszichológus javasolt.

2019. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!