Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt velem egy elég fura...

Történt velem egy elég fura eset, amit nem tudok meg magyarázni. Van logikus magyarazat?

Figyelt kérdés
Éjjeli 1ora van..két szintes lakásban elek a szüleimmel. Nemrég lementem a konyhába és furcsa sipolo hangot hallottam 1mpes kihagyasokkal. Aztan feljöttem a szobámba és az ora mind2 mutatoja egyszerre kezdett el jarni, azota nem tudok megmozdulni. Le sokkoltam, lehet valami összefüggés?
2019. nov. 10. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet szellem..nem halt meg mostanában valaki? Ismerős, rokon? Előző lakó? Máskor nem voltak fura dolgok?
2019. nov. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi probléma!

Annyi mozgásod megmaradt, hogy ezt a kérdést ki tudjad írni, a válaszok olvasásához pedig megmozdulnod nem kell.

2019. nov. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehetett démonjárás! Ha másként nem megy, lakásszentelés is segíthet.


Papot hívni érdemes lenne az ügy érdekében, elbeszélgetni mélyebben a lelkek lehetséges szándékának megkülönböztetéséről.


De addig is azt javaslom, hogy próbáld meg higgadtan "fogadni" ezeket az eseményeket, amennyire lehet.


A félelemhez kapcsolható érzések (rettegés, rémület, pánik, sokkos állapot fokozódása) inkább gerjesztik ezeket a folyamatokat.


Ui: megértelek, hogy éjszaka ezek a Jelenségek nagyon is rémisztő hatással tudnak lenni. A szívből jövő imádság "átsegítheti" ezeket a bolyongó lelkeket a megfelelő helyükre kerülni!

2019. nov. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetekben is tudok megoldást! Ha érdekel keress meg privátban.
2019. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt elozoleg és csaladon belul sem halott. Legalábbis en nem tudok rola. Mellesleg megtörtent az elso alvasparalizisem is a napokban, ott is hallottam ezt a hangot. Nagyon sokat segítettetek a valaszokkal és koszonom, hogy szantatok ram idot.
2019. nov. 13. 06:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk furcsa sipoló hangot a mosógép ad, ha lejárt a program (Bosch). A megbolondult óra sem nagyon meglepő, egyre gyakoribb jelenség, hogy rossz az órák minősége. Vegyél fali kvarc órát és nem lesz ilyen gond.
2019. dec. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!