Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Deja vu érzés után mikor és...

Deja vu érzés után mikor és hogyan következik be a valóságban az előre megérzett dolog nálatok?

Figyelt kérdés
Korábban még gyakrabban éreztem deja vu-t példa:ültem egy padon,vagy csináltam bármit és közben beugrott néhány kép mintha emlékek lennének. Majd hónapok de akár évek is elteltek mire bekövetkezett. Pontosan abban a pillanatban követte a valós eseményt a már előre látott kép emléke. Életem jobb és rosszabb dolgaiban ez előfordult. Láttam rossz "emlékképet" próbáltam mindent elkövetni,hogy ne valósuljon meg de megtörtént és bevillant,hogy ezt már éreztem. Ugyanez volt a jóval de azt nem akartam megakadályozni.:)

2019. nov. 11. 00:04
 1/6 anonim válasza:
A tied az nem dejavu, ez valami mas. A dejavuban a jelenben tortenik veled valami amit mar latni veltel a multban.
2019. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pontosan azt írom! Megtörténik a valós jelenben az amit előtte éreztem vagy láttam! Az a deja vu. És amikor megtörténik (ahogy írod jelenben) pont akkor beugrik a kép hogy ezt már mintha láttam volna.
2019. nov. 11. 00:14
 3/6 anonim válasza:
A dejavu-t azzal magyarazzak hogy valamilyen "hiba" miatt az informacio az agy jobb es balfeltekebe nem egyidobe erkezik meg,, emiatt az agyad ketszer dolgozza fel ugyanazt a jelet par szazadmasodpernyi kulonbseggel, emiatt kelti azt az erzest hogy mar megtortent.
2019. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te jó ég. De akkor ami velem történik,az mi? Semmilyen szert nem használok,és nem iszok. Viszont ezek amiket írtam egyerekkorom óta megvannak. Visszatér mindig és mindig más helyzetekkel aztán megtörténik a valóságban.
2019. nov. 11. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az 1#es kommentjenis írja, ennek sok formája van.

Nekem volt álmos ami évekkel később, másnap, ébren, ami akkor, 10 perccel előre, vagy egy érzetben a következő fél órában több részlet, vagy ugyanígy évekkel előre, vagy akár több rétegű deja vu, amikor egy esemény már többszörös alternatíváit láttam.


Mindenkinél más a halmaz. Nálad az a legfrekventáltabb, hogy sokkal előre ébrenlétben, nálam az, hogy éppen akkor, vagy pont előtte, ébrenlétben.


1#, 3# kommentelőkkel ne foglalkozz.

2019. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blade Bone ***** válasza:
Ezeknek az előrelátott képeknek az eseményei mennyire köthetők össze érzelmi vonalon veled?
2019. nov. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!