Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Furcsa kérdés lesz. Hogyan...

Furcsa kérdés lesz. Hogyan tudja egy ember elérni azt hogy gondolatai által, fizikailag meghaljon? Mondjuk este lefekszem és azt szeretném hogy reggel ne ébredjek fel, többé. Semmi külső behatás nélkül.

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
80%

Lefekszel és elfelejtesz lélegezni, meg zabálni és inni.


Sok sikert, gyakorold!

2019. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A tudat alatti élni akarásod erősebb.
2019. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. ilyet nem lehet. Max ha az van mint az előttem szóló Ír hogy kiéhezteted magad és éhen/szomjanhalsz de ha úgyvesszük az már külső behatás
2019. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj vonatsíre
2019. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos létezik ilyen, denem egyik napról a másikra megy, kissé hosszabb folyamat. Sajnos nem ugrik be a neve ennek a pszichiátai állapotnak. Olyan szintű érzelmi, lelki sokk okozza, hogy az illetö teljesen elutasitja az életet és a szervezete is visszafordíthatatlanul leépül. Talán pszichologiai halál a neve, vagy valami hasonló... Majd valaki kijavit, akinek beugrik, mire is gondolok. De ne kívánj ilyesmit magadnak. Borzalmas lehet ez. Legtöbb esetben a dolgok jóra fordulnak amikor már nem is várnád.
2019. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

ülj be egy 6 órás előadásr a közigazgatási jogról, azután csak húnyd be a szemed és hagyd magad.

Én 3 évnyi kóma után ébredtem fel...

2019. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt az ezotéria rovat,nem az öngyi úgyhogy őszinte leszek,elég nagy sz@rban leszel,ha a másik oldalon felébredsz és körülnézel,rájössz,hogy az életed során összehordott megoldatlan problémáid ott lebegnek körülötted az asztrálban manifesztálódva a saját kivetítéseid által arcokkal,félállati ösztönlényekkel,elementálokkal meg az egyéb démoni részeiddel,amiket nem lehet csak úgy ledobálni,mert te szabadulni akarsz...vagyis old meg szépen amíg itt vakon van rá lehetőséged,egyéb szembesülési módszerekkel,különben még nagyobb pokolban találhatod magad amit még el sem tudsz képzelni..
2019. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Hát én egy eletre szóló betegséget magyaráztam be magamnak.


Úgyhogy biztos hogy az is megoldható.

2019. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

HA ÖNGYILKOS AKARSZ LENNI AKKOR MÁSHOL ÍROGASS!!!!

Ha gyáva vagy megtenni akkor ne gondolkozz és főleg ne írogass róla...

Ha meg akarsz halni valóban és azt fájdalommmentesen akarod megtenni akkor:


3 napig ne egyél és csak pici vizet igyál- ekkor elvileg ha depressziós vagy akkor valóban eléggé elmegy az étvágyad.

Aztán ne egyél egyáltalán!!!

Elvileg 22 napig bírja az ember étel nélkűl.

Keveset igyál és az is tengeri vagy sima sós víz legyen vagy kávé.

Ezek mégjobban kiszárítanak majd és a szíved sem fogja nagyon bírni.

Egyre fáradékonyabb leszel és álmodban fogsz meghallni, mert a szíved nem fogja bírni.


Ez a legfájdalommentesebb halál...

Én is ezt csinálom.

Már 2 hete nem ettem és csak kávét iszok.

Majd nem fogok sokat aludni, hogy később mégtöbbet aludhassak.

Ha jövőhéten nem vesznek fel sehova akkor tovább csinálom.

Ha felvesznek akkor leállok.

Mindent vagy semmit.

Még a családommal is össze vesztem, hogy még depressziósabb és étvágytalan legyek.

Sok sikert!!!!!

Ennél jobb tippet nem fogsz kapni.

2019. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nincs szó öngyilkosságról,a kérdés csupán elméleti.Arra lettem volna kíváncsi ha az ember képes e ilyesmire,csupán a gondolat erejével.
2019. nov. 16. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!