Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Akad itt olyan fejlett médium...

Akad itt olyan fejlett médium /tisztán látó, akitől kérhetek tanácsot?

Figyelt kérdés
Először is, tisztában vagyok vele, hogy most sok troll fog ide kommentálni, illetve a többség a pszichiátriára fog küldeni. Nos nem vagyok elme eteg, nem szedek gyógyszereket, nem élek semmilyen kábítószerrel. 32éves nő vagyok. Kicsi gyerek köröm óta látok, hallok dolgokat. Néha csak úgy a szemem sarkából, néha konkrét zajokat pl:egyedül voltam az üres lakásban és tisztán hallottam ahogy a konyhában húzkodja valaki a fiókomat, tányércsörgés.. Stb. Nagymamám nagyon közel állt hozzám, halála után néhányszor "eljött" álmomban és mindíg oka volt. Pl:legutóbb azt álmodtam vele, hogy a szelleme/lelke beszél a papámhoz(ő még él), hogy vajon én hallom-e, hogy figyelmeztet, hogy veszélyben vagyunk. Közben égett szagot éreztem. Ki pattant a szemem az éjszaka közepén és valóban égett szag volt a lakásban. Az elektromos légfrissitő volt zárlatos.. Számomra nem kétséges, hogy létezik "élet" a halál után, illetve az is, hogy vannak bizonyos képességeim.Sokszor ha nagyon erősen gondolok valakire, nemsokára felhív. A nagyim megtanított rá, hogy ne féljek ezektől a dolgoktól, viszont sajnos sokszor előfordult, hogy másokat érzékeltem. Pl:Régebben ahol laktunk fényes nappal egyszer csak elkezdett zubogni a csapból a víz, oda kellett mennem elzárni. Vagy ugyanitt valaki szétverte a tusfürdősflakont a fürdőkádban egyetlen dobással. A férjem is otthon volt, nagyon hangos volt, mindketten megijedtünk. Majd egy másik lakásban volt, hogy hírtelen egymás után felkapcsolódtak a villanyos, majd a végén elindult a mikró. Az éjszaka közepén lezuhant az összes könyv a polcról.. A fura zajokat, mintha figyelnének érzéseket már nem is említem. Ezek a dolgok, hol jönnek, hol mennek, de időnként érzékelek. Most is a munkahelyemen(csak én voltam bent kora reggel) és olyan nyomasztó érzésem volt mintha állna valaki a hátam mögött,. Meg fura zajokat hallottam. Az lenne a kérdésem azokhoz akik tapasztaltabbak nálam, hogy vajon ugyan mit akarhatnak tőlem?illetve hogyan tudom az értésükre adni, hogy én nem segíthetek nekik? Csak mondjam el simán? Az ima mormolásban, szenteltvizezésben, ördögűzésben én nem hiszek. Kérem aki tud lásson el pár tanáccsal, aki szerint meg hülye vagyok az legyen szíves nem ide kommentelni! Az esetleges elírásokért elnézést.
2020. jan. 18. 20:29
 1/5 anonim válasza:
Én csak megszoktam álmodni eseményeket előre szóval én a valóságban ilyenekbe nem vagyok otthon abban amiket írsz. Viszont olvastam az ittmaradt lelkekről is és ők nem bántanak. Főleg mivel ők lelkek nem képesek dolgokat megfogni széttörni stb... ilyen csak a filmekben van.
2020. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugy vagyok ezzel hogy bármikor bármi törtent mindig mintha jel lett volna hogy menjek távozzak.


Pl aznap éjjel mikor megcsalt a baràtom nàlunk is csapviz zubogàs lámpafelkapcsolodas volt (kicsit bennem is van hogy koppinthattad ezeket a gyk rol mert màr leirtam), illetve másik helyen ahol alberletben voltam es nem akartak hosszabbitani mert eladják a lakást, elötte valo nap a fürdöben leesett a föbèrlö kozmetikai olajos üvege magàtol, ugy, hogy szèles komodon volt es nem a szélén instabilan

Minden ilyen "jel"utan az volt a kövi lèpès hogy, szakitàs alberlet vàltàs, azaz menjek. Es ugye ha jel volt, abszolut felesleges volt elöre jelezni, mivel ugyis megtudtam a konkrètumokat, igy értelmét sem làtom.


De én hatàrozottan ugy vagyok vele, ha akarnak valamit legyenek szivesek azt minimum papirra leirni, köszönöm, de csapnyitogatàsokat meg hasonlokat, nem leszek hajlando találgatni az biztos, meg tèvhitekbe ringatni magam.


Valahol a règi idökben kastelyokban vagy hol pl fenntartottak telefont is amit nem kötöttek be hogy ha vki a tulvilagrol akarna kommunikàlni azon megteheti.

Lehet kikeszitek én meg papirt ceruzàt.

De nagyon kétlem hogy lenne bàrmit is mondaniuk.

Eddig az èletben inkabb mondhatni olyan dolgok törtentek velem mintha örangyalom lenne hihetetlen veszélyeket megusztam, àlmok vilàgitottak rà jelentös dolgokra, reményeim váltak ugy valora, hogy nem tudtam eleget tenni azokèrt, de ugyanigy hihetetlen rosszak is törtentek, mintha tenyleg nem èn irànyitanék (pl egyszer hàlàt adtam az egészségèrt, masnap kiakadt a derekam egy hètre (hajolva tudtam csak jàrni)ami koràbban soha nem történt es azota sem. Azota nem merek hàlàt adni.


Szoval igazàbol ugy èrzem ha van is másik dimenzio (amiben akàr mi magunk is élhetünk), kb az események kölcsönhatatásaiba tudnak csak max avatkozni (szoval lehet en magam segitek magamnak màsik D böl, csak ez nem magyaràzza a derekamat), de üzengetni meg jelezgetni nem szoktak, màrcsak az ember alapvetö szabad akarata miatt sem, ugyanis azt sèrtené ha befolyàssal birhatnànak es ha lenne is üzengetèsre opcio, akkor konkretan le is irhatnà ahelyett, hogy könyveket lökdösnek vagy el is mosogathatnànak akkor.


Plusz az is baj lenne az üzengetessel amugy hogy minden többfélekèppen èrtelmezhetö. Tehàt ha esetleg èn magam a multba is tudnék üzenni belegondoltam, hogy a multbeli önmagam tuti azt sem èrtené vagy nem tenne ugy. Es plane ha megvàltoztatnàm a multat azzal lehet olyan esemènyek nem következnének be késöbb amik meg nagyon kellettek volna hogy megtörténjenek.

Szoval ha eleve az önmagamnak valo üzengetes is egy nagy kavart okozna, mi lenne akkor ha plane màs üzengetne?

2020. jan. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huu 2-es,azért egy picit elkanyarodtál a témától. Egyébként nem láttam a te kérdésedet, nem koppintottam, de most így azért elgondolkodtat, hogy vajon akkor ezek konkrét(vevett) jelek voltak csak nem tudtuk értelmezni?! Azóta már mi is elköltöztünk azokból a lakás okból, de csak a vízcsaposból kB az események után. Nem emiatt. Érdekes ez a dimenzió elmélet is. Bár nem hinném, hogy a másik dimenzióbeli énem figyelné a mostanit. Vagy ki tudja.
2020. jan. 19. 06:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolatban is ezèrt kanyarodom csak el ezektök a jelektöl, mert nekem nincs bizonyitva az, hogy ezek jelek lennének ugy, hogy en amugy nem vagyok szkeptikus.

Inkàbb az esemènyekbe avatkozàs nekem a valosàghübb.

2020. jan. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha a Jóisten megengedi az elhunyt hozzátartozóinknak fentről, hogy segítsenek bizonyos bajoktól megóvni minket..
2020. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!