Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » S. O. S. Ez mi lehetett?

S. O. S. Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Egyedül voltam a szobámban, lekapcsoltam a villanyt, hogy vakuval tudjak videót készíteni. Hirtelen felkapcsolódott a villany. Még a villanykapcsolónak is hallottam a hangját, ahogy felkapcsolódott. Én háttal álltam a kapcsolónak, ahogy megfordultam, egyenes a kapcsolóra nézve elfogott egy szörnyen erős érzés, hogy nem vagyok egyedül a szobában, valakinek vagy valaminek a jelenlétét éreztem. Kb. 1-2 perccel ezután a bal karomba egy erős, éles fájdalom nyilalt. Elmondtam ezt a családnak és kinevettek, hogy már meg vagyok zakkanva, nem léteznek szellemek.


Valaki, segítség, ez mi lehetett?


2020. jan. 19. 19:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És nem mellesleg, már 10 éve itt élünk, sosem volt még ilyen, hogy magától le/fel kapcsolódott volna a villany vagy bármilyen egyéb ilyen jelenség.
2020. jan. 19. 19:45
 2/17 anonim válasza:
67%
Szia. Nem vagy zakkant. Valaki megtalt téged egy lélek lesz az. Maradj nyugodt rosszat nem akar csak ittragadt. Ha fáradékony vagy sokszor és pl a fejed hasad faj esetleg feszült voltál az utóbbi időben akkor ez miatt volt. Vagy tovább áll vagy segítséget kér mert sajon nem tudja hogy már nem él testben....
2020. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld felvenni a kapcsolatot. Inga vagy ilyesmivel, hogy megtudd mit szeretne
2020. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Mit szeretne?? Hát a ezt nem szoktak firtatni helyére kell küldeni ami sokszor nem egyszerű sajnos vannak makacsok....sose kérdezd mit akar miért van itt
2020. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jajj! Mostanában nagyon ingerült voltam, tényleg mindig. És gyakran fájt a fejem, sok alvás ellenére is fáradt voltam és általánosan is rossz volt a közérzetem.

Veszélyben vagyok? Van mitől félnem? Akarhat bántani ezek után?

2020. jan. 19. 20:36
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Ne higgy azoknak akik az ismeretlentől való félelmükben elutasítanak mindent ami fura. Miattuk volt boszorkányüldözés is...


Vedd fel vele a kapcsolatot, egy új világ nyílik ki előtted!

2020. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azt hogy kell, sosem csináltam még olyat!
2020. jan. 19. 20:58
 8/17 anonim válasza:
A lelkek a elő emberből merítenek erőt magyarul szívják az energiákat. Körülötted belőled. Nekem se sikerül sose de egy kedves ismerős segít. Illetve youtube teakert videó ezeket hallgasd. Sokat tanulhatunk. Belőle nekem sikerült sokszor az ismerőssel megtisztítani az otthonunkat mikor sokan is voltak. Nem kell felni minél jobban hiszel benne bevonzod őket bárhol intézménybe is osszeszedhettds a lényeg ne félj nem bánt segítséget kér. Kérd az angyalok segítségét....vagy lépj be egy titkos spirituális csoportba a Facebookon. Én itt ismertem meg a kedves hölgyet aki azt is elmondta az anyós mibe volt mikor elhunyt miben hunyt el stb....én hiszek benne...segítséget kérni még nem szegyen...van megszàllotz van vándorló suhano nem maradó áthaladó intetàs...sok sikert
2020. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Ne vedd fel a kapcsolatot vele. Csak egy elcsatangolt lélek, aki gondolom ijedtében nem tud mit csinálni. Majd továbbáll.

Egyébént szerintem nem jó ötlet megbolygatni a szellemvilágot. Ne keverd az emveri síkkal... Előttem válaszolt egy pár ember, hogy "nyiss új kapukat, vedd fel a kapcsolatot vele". A Te érdekedben, ne tedd.

2020. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Elnézést, *emberi :)
2020. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!