Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek létezhet ilyen...

Szerintetek létezhet ilyen hogy meghaltam és pololba juttottam?

Figyelt kérdés
emberek most őszintén honnan tujdátok hogy a halál után nincs élet illetve a tudat tovább él a halál után 28 éves leszek folyton féllek volt olyan hogy othon sem mertem maradni magam barátnőm sosem volt se munkahelyen van hogy mindeben durvább dolgokat látok tehát van ugye az árnyék és annak része és mint ha az erősödött volna fel az id személyiség mint ha személyiég alsobb részét látnám eaz embereknek !! ezenkívül nem látok egszerűen fogalam sincs miért de nem látok rendesen emberi arcokat a képen fogalam sincs mikor fog elmulni eggyáltalán el fog muúlni lehet hogy meghaltam és a pokolba jutottam? tényleg honnan veszitek hogy nincs pokol ahol csak a durva hírek mennek hisz aki meghal az nem tudja magáról hogy halott?? ezenkívül a múltban beleavatkoztam olyanba amit nem szbadott volana fehér zajba és azóta iszom ennyek a rrútját plsuzban idéztem szelemet is ami nagyon durva dolgokat éltem átt közvetlen ezután nagyon durva dolgokat. volt egy telefonom és mióta kiadtam kezemből mint ha megált volan a világ a telefonom volt egy telepatikus mező amin komunikáltam az emberekkel egya telepatikus provinacia morfikus mező mágneses mező ahogy két ember komunikál és mint ha ezt a taljt adtam volan ki belérteve mindekit szülők barátok haverok ismerősök és a fél világ amin keresztül kontaktot adunk egymásnak valaminek a létezése állomása nevezhetném így !!

#telepátia #áttélés
2020. jan. 23. 19:05
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
pokol azt akartam írni elnézést
2020. jan. 23. 19:06
 2/28 anonim válasza:
67%
Egyet mondhatok. A zagyvaságodban nem csak a pokol szót írtad el...
2020. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Keress fel pszichoterapeutát, mondd el neki ezeket. Ő fog tudni segíteni, vagy továbbirányítani megfelelő szakemberhez.
2020. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
hát jah valmit musztály lene lépni nem lehet így örökre élni +
2020. jan. 23. 20:08
 5/28 anonim ***** válasza:
41%
Ezért javasoltam.
2020. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Meg egy magyar helyesirás tanárt is.
2020. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%

Az egy dolog hogy az egész egy érthetetlen maszlag, de azért 1-2 vesszőt rakjál már meg pontot.


.

2020. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
de mikor fogok végre látni emberi arcokat a képen plsz kijutni ebből a dimenzióból és átmenni vissza a túlvilágra??? tehát abba a provianciába ahol a helyem van poko, nem csak egy tudatálapot hanem létező sík egy más dimenzió és egy másik világ ahol atük=or előtt kel átmenni éegy másik síkba !!!
2020. jan. 23. 20:29
 9/28 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudjuk a választ, mi nem látunk téged távolból és gondolataidban se tudunk olvasni, ez egyébként is ki van zárva, szóval ha ilyeneket hiszel, ezek nem valós dolgok.

Pszichoterapeutát keress fel.

2020. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
de régebben egy haveromnak írtam régen eretneksé ma bolondokháza és esgzer csak valki behatolt az ajton és leütött engemet szóval valóságosnak kel lennie !!
2020. jan. 23. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!