Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Akartam kérdezni valami...

Akartam kérdezni valami nagyon fontosat, de most úgy érzem, mintha elveszett volna az információ (vagy mintha szándékosan kitörölték volna)?

Figyelt kérdés
Volt már veled ilyen? Eszedbe jutott végül? Kaptál közben figyelmeztetéseket, hogy megállj? És ha igen, hallgattál rá? Ha nem, akkor többet nem is jutott eszedbe?

2020. febr. 10. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Le akartam írni, kik csinálják ezt, és miért, de mire a billentyűzethez értem, elfelejtettem. Mindig ez van, amikor nincs rajtam a fémsapka.
2020. febr. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Elfelejtetted - és ez annak bizonyítéka, hogy nem is volt olyan fontos.
2020. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos a gyíkemberek voltak a Marsról és agyszkennerrel csinálták :) Kinek nem volt még olyan, hogy tudta valami fontosra kellene emlékezni, de amikor pl. hazaért akkor jutott eszébe, wazze' elfelejtettem bemenni a boltba :) Nem kell ehhez idegen háttérhatalom.
2020. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
túl sok szénhidrát okozza
2020. febr. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Yoda m. ***** válasza:

Erre a legjobb módszer: Reprodukálni kell a helyszínt. Visszamenni térben oda, ahol eszedbe jutott a "fontos", amikor még emlékeztél rá. És újra végighaladni azon az útvonalon, ahol már egyszer végighaladtál.

Ez nekem segíteni szokott. Rendszerint beugrik a gondolat, az információ.


Az ERŐ legyen Veled!

2020. febr. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziento... Micsoda? Raeli... Mi? Ufók vagy az isten? Persze, h volt ilyen. Hogy hívnak, Ki vagy, mi?
2020. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!