Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki hisz olyanban létezik egy...

Ki hisz olyanban létezik egy párhuzamos világ a mi világunkal szemben?

Figyelt kérdés
KI hisz olyanban létezik egy másik dimenzió hogy nem csak egy dimenzió hanem létezik több is több világ létezik!!!

#világ #szvére
2020. febr. 13. 20:50
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Én hiszek benne, láttam olyan forrásokat már, ahol tudományosan próbálják alátámasztani. Hallottam már olyan elméletet, hogy a fiktív univerzumok (amik az irodalomban és a médiatartalmakban van jelen) is lehetnek párhuzamos univerzumok, ha időben el vannak helyezve a miénkkel párhuzamosan. Még akkor is, ha ezek valakinek a fejében találódtak ki.
2020. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaz.Ez magyarázza a sok paranormális jelenséget.
2020. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
jaj én is hiszek benne hisz én megjártam poklol poklát van pokol nagy nyomor van ott nem látni audit se bmvt semi nincs ott aztán van legrosszab pokol ahol bűz van és állandó halálfélelem még a saját anyámtól is megilyedtem én tudom hisz 28 éves létemre nem mertem otthon maradni magam bocsánat 28 leszek volt olyan nem mertem otthon maradni magam létezik tulvilág igazából a hosszadalmas edzséek vezettek oda engem nagyon sokat edztem és halgattam interneten egy fekvenciát tesztoszteron depo vagy szuszanon depo nem tudom és amikor halgattam mint ha egy állat bőre lett volana bőröm totál sima volt mint egy lóé és heréim majd széttt durantak esgzer csak mint a villanykörte puff elment minden és árnyék erősödött fel emberek árnyéka tehát a tudat meghalt meghaltam és mégis itt vagyok
2020. febr. 13. 21:54
 4/18 anonim válasza:
100%
#1 Szerintem csak flasheltél, a párhuzamos univerzumokat nem vagy képes érzékelni.
2020. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#4

Arra céloz, hogy esetleg nézik/vizsgálják úgy is a "bizonyított" paranormális ajtivitásokat, hogy nem-e egy másik dimenzióból vagy párhuzamos univerzumból van-e "áthallás" és pl emiatt lenne pár hitelesebbnek látszó homályos ember (szellem) fotó.



Az ufókat is próbálják esetlegesen magyarázni, hogy pl idő utazók, vagy párhuzamos univerzumok lényei/eszközei, mivel ezt pár tudós valószínűbnek tartja, mint hogy idegenek esetleg több millió fényév távolságból és csak úgy ide jöttek látogatóba, minden szándék nélkül.



Persze ezek csak felvetések, nem igazán lehet egyiket se cáfolni vagy megerősíteni hitelesen.

2020. febr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Alain Delon ***** válasza:
Nem egy dimenzió létezik, hanem három.
2020. febr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
én pedig érzékeltem
2020. febr. 14. 10:07
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem három dimenzió létezik, hanem négy.

Az idő is dimenzió, sőt nélküle lem lenne életképes a tér-idő elmélet.

.

Hol van a "mi világunkal szemben":

Az Univerzumban nincs lent-és fent, tehát nincs szemben-mögöttem sem.

.

Párhuzamos világ csak párhuzamos univerzumban létezhet, ehhez viszont igaznak kell lennie a multiverzum elméletnek.

Ott viszont lehetnek a mieinktől eltérő természeti törvények, tehát kérdés, hogy a "párhuzamos" mennyire párhuzamos.

2020. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
én csak azt mondom hogy igen is létezik pokol és tulvilág is jártam mind két helyen
2020. febr. 14. 14:01
 10/18 anonim ***** válasza:
A nagyhatalmúak, a politikusok egy párhuzamos világot képezve élnek...
2020. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!