Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan történhet ilyen meg?

Hogyan történhet ilyen meg?

Figyelt kérdés
Még régebben írtam egy haveromnak facebokon régen eretnekség ma bolondokháza nyomozgattam olyan dolgok után ami után nem lett volan szabad halál után élet stb és rendesen lefeküdtem aludni és olyan mint ha kialudtam volan magam rendesen és felkeltem hajnali 3 : 13 perckor és igen mint ha nem álom lett volna valaki leütött vaaki behatolt hozzám mint ha elvittek volan engem fejemre raktak volan valamit és kimentem rendesen kiment belem minden a wc rendesen ment a hasam végem volt és kimentem balôkonra iés kicserélődtek a táblák megváltoztak utak még a tér is és kimondtam valahogy tér idő dimenzió !!! hogyan lehet ilyen ??

2020. febr. 17. 11:29
1 2
 1/18 anonim válasza:
48%
Gyökér vagy?
2020. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem a de valki leütött engem ebben biztos vagyok és megváltoztak utak ez szerint létezik egy másik dimenzió a halálo után egy másik létforma a ez tény kérdése
2020. febr. 17. 11:39
 3/18 anonim válasza:
100%
Meghaltál hogy tudod hogy létezik másik világ? Fájt hogy leütöttek? Fáj valamid? Mi bajod? Esetleg iszol rendesen? Mit iszol amikor iszol rendesen? Ha nem iszol, akkor mit szedsz? Mikor szeded? Esetleg ha nem szeded orvos látott már? Ha látott, akkor miért vagy még kinn? Ha nem látott nem gondolod hogy megkéne látogatnod?
2020. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Járok orvoshoz pszihiáterhez de még nagyobb prolbémát jelent szerintem mint ha nem ugyanis pszihologushoz kellene járnom nem pedig pszihiáterhez ugyanis a pszihiáterke töbsége csak gyoysgzeres kezelést ír ki ez azonban nem használ itt az a baj senki nem akrja elhinni hogy létezik pokol és tulvilág létezik egy másik dimenzió és mindent isten irányítt nem véletlenül ültet isten mindeki szívébe félelemet aki isten ellenes dolgokat csináll
2020. febr. 17. 11:57
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

"Járok orvoshoz pszihiáterhez"


Nincs semmi baj, járj csak továbbra is, ez a fontos!

2020. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
csak nem pszihiáterhez kellene jánrom ahanem pszihologushoz a pszihiátriai szerek még csak rontanak a helyzet mint javítanának
2020. febr. 17. 12:54
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Ennél rosszabb hogyan lehetne?
2020. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ezt most hogy érted ?
2020. febr. 17. 18:03
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát például lehetne közel 28 éves leszek volt olyan hogy egyedül se mertem otthon maradni egyénként t=ortént velem egy nagyon rossz eset máig nem tudom megmagyarázni hogyan lehet megkérdeztem othon anyámtól hogy hova jutott nevet nem akrok írni konkért példa ez X vagy Y személy hova jutott ő azt felelte hogy pokolba és erre fel elfutottam wc re majd kijöttem és ahogy kinézett a lakás arra nincs szó a kanapék de a szőnyeg a bútorok mint a pokolban lettem volan erre egszer csak mint ha bevertem volna a fejem és felébredtem egy helyen és mint ha több év telet volan el mikor iskolába bevertem fejem és még is mint ha csak egy hirtelen álom let volan erre fel kitisztult minden tehát meghaltam m e nem ???? én nagyon rosszakon keresztül mentem
2020. febr. 17. 18:09
 10/18 907 ***** válasza:
100%

Kérdező, más dimenziók léteznek viszont ezt a dimenziót szemmel nem tudod érzékelni, csak az onnan származó lényeket amennyiben fogékony vagy rá.

Viszont amit tapasztaltál nem lehet hogy az egyik gyógyszer mellékhatása hallucináció formályában?

Vagy a félelem hozzá elő? Hiszen írtad hogy félsz egyedül otthon maradni. Mitől félsz pontosan? Esetleg attól, hogy olyat észlelsz amire nem tudsz magyarázatot adni? Ne arra összpontosíts amitől tartasz!

Vagy álmodtad, meglehet. Mert említetted hogy a végén olyan volt mint egy álom amiből felébredtél.

Amíg álmodsz sokszor nem vagy tisztában azzal hogy amit "látsz" az nem a valóság.

2020. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!