Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki hisz más dimenziókban...

Ki hisz más dimenziókban létformákban szvérákban, provianciákban?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezhet ,hogy van egy párhuzamos világ létezik egy más dimenzió egy másik létforma szvéra hogy ugyanugy van facebok profil hely csak más képek jönnek ki például olyanoka amiket egy másik szvérában nem lehet érezékelni abbn viszont igen ???
2020. febr. 19. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

HA van más dimenzió és HA van abban is értelmes élet, soha nem fogjuk érzékelni azt.

.

Párhuzamos világ.

ebben benne van az, hogy nem a mi Világegyetemünk része, azon kívül létezik.

Vannak elképzelések a multiverzumról, de azok még csak a képzelgések szintjén.

PÁrhuzamos világ párhuzamos univerzumban lehet, az univerzumok közt átjárás, más természeti törvények uralkodhatnak ott, nem tudunk tudomást szerezni létezésükről, ezek alapján miért léne, hogy ott is elkorcsosult majmok leszármazottai élnének?

2020. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én arra értetem ,hogy van e pokol vagy [link] túlvilág stb én jártam mindkét világban ésn nagyon sok világban jártam a pokol ugy kel elképzelni iszonyatos nyomor van nem látni se bmwt se audit se egy normális auto csak elszegényedés van iszonyatos fájdalmak és azt hallod hogy jött egy betegség stb
2020. febr. 19. 11:49
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Még abban sem lehetsz biztos, hogy a rokonaid léteznek, amikor nem vagy velük semmilyen kontaktusban. Az, hogy léteznek, amikor nem látod, hallod őket, csak hit, amivel azonosulsz.

Hogy vagy képes ilyen feltételezésekbe belemenni?

2020. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ezt most nem értem miért írtad ,hogy még aban sem lehetek biztos rokonaim léteznek ????? csak tegyük fel volt egy lap ugye amin élünk provinacia nekem volt egy telefonom és olyan amikor kiadtam kezemből mint ha ezt a telepatikus mezőt semmisítettem volan meg amin komunikállunk amin vannak eredeti rokonok szülők barátok stb ez szűnt meg létezni eredet arra kellene viszgyalogolni a provianciára
2020. febr. 19. 13:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit szívtál?
2020. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
semmit sem kiadtam a telefont kezemből és amin komunikálunk proviancia belértve egész szülők stb semmisítettem volan meg még anyám is azt mondta elborotválkozol te otta pszihiátrián ugye poklok poklát jártam meg köszönhetően egy filmnek a neve fehér zaj egy könyvnnek amit írtam és a szellemidézésnek
2020. febr. 19. 14:31
 7/14 III. A nagy károly ***** válasza:

először is az szféra nem szvéra

másrészt kb értelmezhetetlen amit írsz, azon túl pedig elemi f6szság

2020. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Gondolom azt akarja kérdezni a kérdező hogy van-e egy ugyan olyan föld bolygó mint a mienk de ahová csak fimenzió kapun át lehet bemenni.


Magyarabban:igaz-e a rick and morty?

2020. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincsen rá tudományos bizonyíték így csak egy fikcijó
2020. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
vana földön menny és létezik pokol is fizikai valóság egy hely ahol minden rosz van csupa nagy nyomor van ahol azt mondják ,hogy jött ez betegség és jajveszékelés van vagy állandó halálfélelem ott mindentől félsz megtanulod értékelni még a fényt is mert olyan sötétség van aki pokolba ki mersézkedik az utcára az nagyon dolog mint ha egy ámokfutó felrobbantaná magát ott ugyanis olyan halálfélelem van t=obb pokol is létezik eloszva több fajtára én vagyok az egy aki ezt bebizonyította sajnos kár volt fiatalabb fejjel jol elszeszni az életet azota iszom annak a rutját
2020. febr. 19. 18:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!