Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Anyukám túlzásba viszi a...

Anyukám túlzásba viszi a dolgokat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azért írom ebbe a kategóriába mert ehhez tartozik.

Egész életében szenvedett a paranormális dolgok miatt. A nővérével rengeteg rossz dolog történt amibe bele is halt 22 évesen. Olyan dolgokat mesélt mint mikor horror filmekben megszáll valakit egy démon.

Az egész családra kihatott ez a dolog, mintha el lennénk átkozva. Sokmindent átéltem énis tehát teljes mértékben hiszek ezekben a dolgokban.

Anyukám pedig nagyon túlzásba viszi mostmar. Nekem is született gyerekem, az elején és még azóta is ha a gyerek többet sír aznap vagy nem alszik éjjel rögtön hozza a füstölőt stb mert megverték szemmel stbstb. Szerintem ez már túlzás. Tudom hogy van amit nem tudok megmagyarázni de igyekszem amit csak lehet.

Próbálom mondani neki hogy dehát fogzik, de ő mintha belebolondult volna már ezekbe a dolgokba. Hogy segítsek rajta?


2020. jún. 28. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Valamit reklámoztak fogzásra, csak be kell kenni az ínyét.

Hátha megszűnik a sírás és akkor nem kell a füstölő.


Én magam nem vagyok paranormális hívő, de lehet csak azért , mert nem láttam még magától mozgó széket.

Amúgy, ha valaki hisz az ilyenekben, az sokkal könnyebben félreértelmezhet bizonyos fizikai jeleket.

2020. jún. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem "mintha", hanem ostoba bolond. Ne akarj neki segíteni, mert nem lehet! Tartsd magad távol tőle, a gyereket pedig eszedbe ne jusson nála hagyni, mert kárt tesz benne.
2020. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Orvoshoz kéne elvinni anyukádat, bár tapasztalatból mondom nem fogod tudni kórházba vitetni akaratán kívül, max ha már vér is folyik.


A gyereket meg ne hagyd vele 1 percre sem, tipikusan az ilyet hívják beszámíthatatlannak, most nyugodt de lehet 2 perc múlva szellemnek néz és bánt.

2020. jún. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Keresnetek kéne megbízható, jóhírű hozzáértőt, aki megnézne titeket és a házat, van-e ott valami rajtatok és le tudná venni.
2020. jún. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Szólj egyik haverodnak, hogy jatsza el hogy pap, és megtisztítja a házat.
2020. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Én azt gondolom, hogy aki már átesett, megtapasztalt rossz dolgokat, azt komolyan kell venni és én is azt tartanám jó ötletnek, ha hívnátok egy hivatásos spiritisztát, aki látványosan megtisztítja a házat, titeket és attól anyud is megnyugodna.


Rémes, hogy egyből diliházba záratnák anyádat csak azért, mert félti a szeretteit!


Persze, aki még nem tapasztalt semmi rosszat, annak fngja sincs az egészről, és érthető, hogy nem hisz, ha nem lát, de akkor is léteznek dolgok, amik igenis árthatnak és jobb tenni ellenük!

2020. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2%
Majd a hozzá nem értő, troll szkeptikusok megmondják a tutit...
2020. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Hívj papot hogy szentelje meg a házat.
2020. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Hintsétek körbe sóval a házat, egy almát vágjatok félbe, szúrjatok bele négy darab szöget, kössétek körbe fehér szalaggal, ássátok el a kertben, anyádat hagyjátok a házban és költözzetek nagyon messzire.
2020. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Nyolcas vagyok.Továbbra is papot javaslok.Azt ti tudjátok mit tapasztalatok,de anyukádat szerintem megnyugtatná egy szentelés.Nem véletlen hogy régebben az új házaknál szokás is volt ez,a pap pedig nem fog kinevetni.
2020. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!