Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Beköltöznél egy olyan házba,...

Beköltöznél egy olyan házba, ahol már többen is haltak meg?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 15:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, beköltöznék, nem érdekelnének az elhuny lakók.
Nem, nem költöznék be.
Beköltöznék félve.
60 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb háznak, amit az ember megvesz, nem tudja a történetét. A régi házakban eléggé esélyes, hogy fordultak már elő halálesetek, betegségek, stb. Ha valaki nem hisz az ezoterikus baromságokban, akkor ezekkel nem foglalkozik.
2020. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Én pont egy olyan házban lakom ahol már ketten is meghaltak, sőt a szobámban halt meg pont az egyik személy

Én nem félek a halottaktól mert már meghaltak, az egyes élőkkel viszont néha sok a probléma

2020. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2020. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolna a téma.
2020. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy befolyásolna a döntésben. Meg igen, ha az ember egy régebbi házat vesz, ami van legalább 40-50 éves, akkor azért van rá esély, hogy ott már bizony haltak meg. De igazából mi bármikor is vettünk házat, lakást, sosem kérdeztünk rá, hogy haltak-e már meg valaki a házban. Ebből adandóan nem is tudtuk soha, hogy volt-e ilyen a házban, sosem tudtuk annyira az ingatlanok történetét. De igazából nem is annyira izgat, mert nem hiszek a szellemekben, se az ilyenekben, szóval igazából nem számít.
2020. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan helyre nem költöznék, ahol tudom, hogy történt már gyilkosság vagy öngyilkosság. Maga a halál ténye nem zavar.
2020. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nekem sem lenne fontos tényező, házvásárlás esetén. Ha azt mondja az ingatlanügynök hogy egy komplett család halt meg a házban akkor sem. Viszont ha indián temetőre épült volna (ami Magyarországon teljes mértékben kizárt), na oda már nem szívesen költöznék
2020. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem a haláleset a befolyásoló tényező. A geopatikus sugárzások bemérésével, az elektroszmog sugárzás mértékével érdemes foglalkozni. Pl. Ha elektromos nagyfeszültségű távvezeték közelében van a ház, nem szabad megvenni, mert rákkeltő, alvászavaraokat, depressziót okoz. Ha 5G sugárzás van a közelben az is életveszélyes lehet.
2020. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Én is beköltöztem, amíg éltem.
2020. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szerintem az, hogy hol helyezkedik el a lakas sokkal relevansabb, mint hogy haltak-e mar meg ott. Egyebkent is, som esetben felujitjak a hazat es akkor minden ok. Nekem az lenne fura, ha a nagyszuleim lakasaba koltoznek majd be egyszer, ami most ki van adva. Bevillannanak emlekek, emitol lehet elsirnam magam. Egyebkent korhazban haltak meg a nagyszulok. Inkabb az emlekek zavarnanak.
2020. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!