Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mással is volt már hasonló eset ?

Mással is volt már hasonló eset ?

Figyelt kérdés
Este jöttem haza,alapvetően nagyon szeretek este vezetni,de ez életem leghosszabb 20 km-es szakasza volt.Nagyon jól ismerem ezt az utat,de most minden olyan más volt.Amint elkezdtem ezen kissé elhagyatott szakaszon menni először egy félelem érzés kapott,mintha az autóban rajtam kívül más is tartózkodott volna,pedig tudtam hogy nincs rajtam kívül senki a kocsiban,de az érzés akkor se akart elmúlni.Utána a rádió vacakolt,időként az adást teljesen érthetetlen beszéd,statikus zaj zavarta meg.Erre még volt is magyarázatom hogy biztos gyenge a vétel,bár bőven az adó vételi körzetében voltam,ami még nyomasztóbb volt hogy ez a rövid szakasz kb 1 órásnak tűnt,amikor megláttam a város fényeit kicsit jobb érzésem lett.Sose volt ilyen rossz érzésekkel teli utam.Másnak is van hasonló élménye ?
2020. okt. 25. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2020. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt!!! Nagyon régen! Éjszaka vezettem, barátnőmet vittem haza. Nagyon kihalt volt az út. Volt az út mellett egy kis kereszt, és mellette mécsesek égtek. Itt egy fiatal motoros fiú halt meg, már több évvel ezelőtt. Sokszor jártam ezen az úton, de főleg nappal. Na, amikor az emlékhely előtt elhaladtam, úgy éreztem utána, hogy ül mögöttem valaki! Konkrétan egy csíkban hátul majd lefagyott a fejem. Szinte zsibbadt,annyira hidegnek éreztem. Nem mertem bele nézni a vissza pillantó tükörbe. Majd kiszakadt a szívem úgy vert, mint az őrült mentem haza. Volt ott akkor valaki..éreztem! Soha többet nem menten este sehova egyedül.
2020. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Ti komolyan vezettek és befostok egy sírhelytől? Jogosítványt a kezetekbe nem adnék :D
2020. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Eddig csak magától a forgalomtól való félelmem tartott vissza a vezetéstől, de eskü ezután inkább a szellemek miatt nem fogok vezetni. 🤣🤣
2020. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
100%
Ez hol volt, hányas úton?
2020. okt. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmasak az éjszakai autózások felétek 🙂
2020. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a Shakespeare nevű brit tudós írta:"Több dolgok vannak földön és égen, Horatio, mintsem bölcselmetek álmodni képes."

Rèszemről ezzel érték egyet.

2020. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem két település között volt,erdős részen. Zala megye. Főútvonalon,de két oldalt erdő van, ott van a kanyarban ez az emlékmű, itt történt valamikor kb.8-9 éve a baleset.
2020. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
piha hát amit én áttéltem lehet benne valmi !!
2020. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokat kell haza gyalogolnom, és én is szeretem, mert jó kis séta a munka után. Ez ugye éjszaka van, mikor megyek haza, és nagyon ritka, de megesett velem is, hogy egyszer csak elkezdtem gyorsítani, mert rossz érzés jött rám, vagy megálltam, hogy körülnézzek az üres utcán, mert olyan "nem vagyok egyedül" érzésem volt. Pedig én nem félek, régen még erdős részen is át kellett mennem éjjel ha mentem haza, meg eszem a horror filmeket, mert nincsenek rám hatással. De gondolom ez ilyen emberi "vészjelzés" valami kiválthatja, még ha nem is vagy veszélyben. Gondolom én.
2020. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!