Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valakinek szoktak lenni...

Valakinek szoktak lenni spontán vagy generált paranormális megnyilvánulásai?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2020. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Mit értesz "paranormális megnyilvánulás" alatt? Részletezd.
2020. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es. Tárgyak mozgatása, jövőbelátás, bevonzás, telepátia.... Flow-ban teremtés azaz amire gondolok éppen az megy a filmben mondjuk. Például krokodil és a következő jelenetben az lesz. Napi akár 4-9 tapasztalat a flow-ra.
2020. nov. 18. 14:14
 4/10 A kérdező kommentje:
2.-es .........Azt álmodom, hogy papucsban zokni nélkül vagyok az utcán am nem szokott előfordulni és látok a plázában egy ilyen ember mondjuk tegnap télvíz idején.
2020. nov. 18. 14:16
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

14:10-es vagyok


Köszi a kiegészítést.

2020. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2.-es Vagy kigondolom kéne találni egy pénztárcát és találok egy óra múlva egyet. Vagy nézegetem a kerékpárgumikat a boltban és másnap ottvan a ház elött újonnan ugyanaz a márka, méret, típus amit választottam de még nem vettem meg.
2020. nov. 18. 14:19
 7/10 A kérdező kommentje:
14:19 Szívesen. Én köszönöm az érdeklődést!
2020. nov. 18. 14:20
 8/10 Grimfox ***** válasza:
100%

A leírtak nagy része inkább megérzés, prekogníció, kicsit durván fogalmazva jövőbelátás. Kigondolod, hogy találni akarsz egy pénztárcát. Az illetékes nem azért hagyta el, mert te erre gondoltál, hanem erre gondoltál, mert valaki elhagyta, és nagy esélyed volt rá, hogy megtaláld. Ezek, és spontán telepátia mindenkivel előfordul szinte napi szinten, csak nem feltétlen tűnik fel, vagy tulajdonít neki jelentőséget.

Én például, amikor megfelelő lelkiállapotban vagyok huzamosabb ideig, akkor napi szinten találok négylevelű lóheréket. Van hogy napi 3-4-et is. Nem lesz tőle szerencsém, de valamiért vannak időszakok, amikor sorra találom őket. Ha eszembe jut, hogy találni kéne, és lenézek a fűbe, majdnem biztos, hogy találok egyet(csak az említett időszakokban). Ha megyek az utcán, és csak úgy lenézek, megakad rajta a szemem. A formafelismerésnek is van ebben nem kevés szerepe, de a gyakoriságot, és a lelkiállapottól való függést nem magyarázza. Spontán telepátia, megérzés meg tényleg majdnem napi szintű, lelkiállapottól függetlenül.

2020. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Én néha levitálok olvasás közben amikor megfeledkezek magamról olyankor mivan?
2020. nov. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mások halálát álmodtam meg kétszer, és egyszer pedig valaki halálát éreztem meg. Mind bekövetkezett 1 hónapon belül.
2020. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!