Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit jelent ez,mitől van ez?

Mit jelent ez,mitől van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig csendes megfigyelő voltam,most viszont van egy fura dolog számomra amit nem tudok hova sorolni. Igazából a paromrol lenne szó. 4,5 éve vagyunk együtt a párommal,együtt is élünk már nagyon régóta,de eddig nem mesélt nekem a nov.21- i napról. Azt mondja minden évben történik vele ilyenkor valami. Nem mindig rossz,és azt is hozzá tette,hogy maga ez a 21-es szám ez mindig felbukkan az életében (pl: az édes anyjának ekkor van a születés napja, 10 évvel ezelőtt ezen a napon amputalták az édesanyja lábat,munka szerződések dátumai bár nem nov.21,de vmelyik hónap 21.-e,amikor össze jöttünk 21 éves volt.stb). Amikor kamasz fiu volt,sajnos a nagybátyja fel kötötte magát,de előtte össze veszett vele,és azt mondta hogy elmegy és miatta meg teszi. Persze párom,akkor ezt valamiért nem hitte el,majd másnap kereste de sehol sem látta senki,akkor tudta,hogy hol keresse,és sajnos meg is találta,de nem egyedül ment oda,hanem az édes apjával. A párom állítása szerint azóta folyton kíséri ez a dátum,és szám. Most vagyok 37 hetes kismama,és azt mondta,hogy tuti nov.21-én fog megszületni. Ehez a történethez hozza teszem,hogy abszolút nem hisz semmilyen misztikus erőben,se Istenben,sőt még csak nem is babonás,és a karma sem jöhet nála szóba. Úgyhogy aki tud valamit erről mondani,azt szívesen fogadom.
2020. nov. 19. 07:47
 1/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Mègis valamilyen formában hissz, mert Neked is azt mondta, Hogy 21.–én fogsz szûlni! A számmisztika lètezik! Vannak emberek akiket èlete folyamán elkisèr egy adott szám pèldául a 21 vagy akár am 13 as szám! Mindenesetre ne hagyd magadat befolyásolni a pàrodtôl, ha elèg erôs akaratú ember vagy akkor nem fogsz 21.èn megszûlni!
2020. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem persze, meg ezt úgysem mi döntjük el. :) Csak számomra ijesztően hangzott ez a dolog. Bár azóta nem mondogatja.
2020. nov. 19. 10:09
 3/7 anonim válasza:
Engem pl 8 éve, amióta a párommal együtt vagyunk azóta kísért a 27-es szám. Akkor van a szülinapja is és ugyanazon a napon van az évfordulónk is. Mindenhol ott van, van amikor kevésbé pofátlanul, van amikor meg nagyon. Fogalmam sincs, hogy mit jelenthet.
2020. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
21 gramm ennyi a lélek súlya egyébként és sorsszerűségre utal,szóval elkezdhetne odafigyelni a visszatérő problémákra is..A számmisztika szerinti üzenetekre te is ráguglizhatsz.
2020. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért egy kicsit para nem?
2020. nov. 19. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
:O
2020. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Érdekes, mert a november 21 nekem is meghatározó abból a szempontból, hogy 2 évvel ezelőtt, november 21-én kezdtem el leszokni egy függőségről. Azóta sem sikerült teljesen. Idén megint előkerült ez a dátum, reméltem, hogy ezen a napon sikeresen a végére érek a ”böjtömnek”, de természetesen nem sikerült. Most december 8 az új reményteli dátum .D
2020. dec. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!